פורטפוליו-צ'אט: " אין סיבה שתערוכות הבוגרים יהיו ירידי תעסוקה, עם ערימות של כרטיסי ביקור ליד כל פרויקט"

הרבה פעמים אנחנו שוכחים לעצור ולהגיד רגע, על מה בעצם הייתה כל המהומה? מה היה מעניין, מה אפשר ללמוד מזה, מה היו הבעיות, מה צריך לעשות יותר טוב לפעם הבאה, וכן הלאה. זה בדיוק מה שאני מתכוון לעשות עכשיו, להפסיק לרגע ולכתוב דווקא על דברים שהיו.

זמן קצר לאחר אירועי הסופשנה של המחלקה לתקשורת חזותית, מספרים נדב ברקן ויואב גתי לעיתונאי יובל סער על התפיסה החדשה שעמדה מאחורי הצגת העבודות ועל השלכותיה בפועל:

"בסופו של דבר אנשים שיצאו מהתערוכה הבינו שמדובר כאן בשכבה יוצאת מן הכלל בכל המובנים", מספרנדב ברקן ומוסיף כי "אני מאמין שלאנשים שמתעניינים בעבודה מסויימת או בסטודנט מסויים יש את כל הכלים למצוא אותו או אותה".

האמנם המבקרים בקומות המחלקה יכלו להבין את ההקשרים הרחבים בין העבודות שהוצגו? האם אפשר לצפות ממתעניינים לעיין לעומק באתרי האינטרנט של הבוגרים הטריים, מבלי להתרשם מהפרויקטים מקרוב?

"ההבדל בין התערוכה הזאת למתכונת הרגילה שבה הוצגו תערוכות עד היום היא קודם כל ההבנה שתערוכה צריכה לייצר אימפקט", אומר יואב - בוגר טרי של המחלקה: "זה בדיוק ההבדל בין להיכנס להגשה בינונית שרק חלק מהסטודנטים הבינו את הבריף והצליחו להגיע לתוצאה מדהימה, לבין להיכנס להגשה מדהימה שאתה רואה שכל אחד מהסטודנטים נתן את הכי טוב שלו".

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>