תכשיטים של נוי אלון מככבים בין הפרויקטים המצטיינים של פסטיבל העיצוב של לונדון!

מגזין האופנה, התרבות והעיצוב הבינלאומי CultureLabel, המרבה לעסוק בניבוי טרנדים עונתיים, בחר בעבודותיה של נוי אלון - בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים משנת 2013 - לרשימת 25 המוצרים הטובים ביותר שהוצגו בשבוע העיצוב של לונדון. לצד עבודותיהם של טובי המעצבים בעולם, הציגה אלון באירוע היוקרתי את פרויקט הגמר שלה "אוביקט.מעבר" וזכתה לשבחים רבים על האובייקטים המקוריים ויוצאי הדופן שלה. 

אלון השתתפה באירוע DesignerBlock, שהוקדש למעצבים צעירים ומבטיחים, יחד עם אלינה גלייזר, אף היא בוגרת המחלקה. השתיים נבחרו מבין מאות מעצבים מוכשרי םמרחבי העולם, שהגישו מועמדותם לתחרות שיזם בלוג העיצוב הבינלאומי Art-Thread.

הקולקצייה של אלון - "אוביקט.מעבר" - מבוססת על סדרת תכשיטים מפליז ופולימר, המתאפיינים בניואנסים חומריים עדינים ובצבעוניות מונוכרומאטית. שחיקה ודיקוק של החומר המכסה את מבנה המתכת הוביל למיזוגם למיקשה אחת ומציע איכויות עיצוביות חדשות. תהליך היצירה עוסק בתקופת זמן פנימית, בשינויים ובמעברים שקטים. בתוך כך, שהמסה ויחס התכשיטים לגוף מעוררים את השאלה מהו הגבול בין תכשיט לאובייקט.   

מאז יצא לדרך  פסטיבל העיצוב של לונדון בשנת 2003, הפך לאחד האירועים החשובים בעולם בתחומו. למעלה מ-300 אירועים ותערוכות מתקיימים במהלך שבוע אחד במוקדים שונים ברחבי בירת הממלכה הבריטית ומושכים אליהם מאות אלפים מבקרים מאירופה ומחוצה לה. אלון וגלייזר להתעניינות רבה בעבודתיהן וזכו לאיזכורים שונים אודותן בתקשורת הבינלאומית.

השפה הייחודית של אלון ניכרת בכל אחד מהאובייקטים שהיא יוצרת, אותם היא מוכרת בימים אלו בכמה מהחנויות המובילות בארץ. עם תום לימודיה במחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, הוצגו עבודותיה בגלרית התכשיטים AME בהונג-קונג ולאחר מכן נדדו לתערוכה בינלאומית בשנגחאי וממשיכים לעורר עניין באתרים ובלוגים מובילים מרחבי העולם.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>