מה יהיה פרויקט התאורה היפה בישראל? ד"ר גבריאלה דורפמן-פורמן בחבר השופטים המקצועי של תחרות התאורה לרגל שנת האור הבינלאומית

שנת 2015 הוכרזה על-ידי ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם (UNESCO) כ"שנת האור הבינלאומית" שנועדה להעלות את המודעות לחשיבות טכנולוגיות מבוססות אור. 

במסגרת מגוון האירועים שיתקיימו ברחבי העולם, הכריזה הוועדה הישראלית להנדסת המאור בהתאגדות מהנדסי החשמל והאלקטרוניקה בישראל על תחרות לבחירת פרויקט התאורה היפה בישראל. לצוות הושפטים המקצועי נבחרו דמויות בולטות מהאקדמיה ומהתעשייה, בהם גם ד"ר גבריאלה דורפמן-פורמן מהמחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, המרכזת את מסלול האופטיקה והתאורה. 

"התחרות מהווה דרך מצוינת לחשוף את המשתתפים בפני תעשיית התאורה", אמרה דורפמן והוסיפה כי "המשתתפים שיגיעו לשלב הגמר יקבלו במה להצגת עבודותיהם בפני הנוכחים ושמותיהם יופיעו בעיתון התאגדות". 

התחרות היוקרתית פתוחה לכל מי שעוסק בתחום התאורה והיא תתקיים ב-2 קטגוריות מרכזיות: תאורת פנים ותאורת חוץ. בין מגישי המועמדות גם מספר סטודנטים מהמחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, שיצרו פרויקטי ייחודיים במהלך לימודים.

העבודות ייבחנו במספר קריטריונים, בהם: חדשנות, מקוריות, ייעול אנרגטי ושימור בר קיימא, ולזוכים במקומות הראשונים יוענק פרסים כספיים כמו גם חשיפה רבה.

לפרטים מלאים על התחרות ולקריאת התקנון לחצו כאן (PDF)!

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>