צורות, צבעים, מסורת וחדשנות: אנה גיטלסון-קאהן - מרצה במחלקה לעיצוב טקסטיל - תשיק קולקציית שמיכות בתערוכת יחיד

בין מסורת לחדשנות, בין גיאומטריה לצבעוניות: מעצבת הטקסטיל אנה גיטלסון-קאהן - מרצה במחלקה לעיצוב טקסטיל - משיקה את קולקציית הבכורה של המותג העצמאי ANNA בתערוכת יחיד בגלריה "פריסקופ".

בסדרת השמיכות שיצרה גיטלסון-קהאן, היא משלבת בין חדשנות אקספרימנטלית ותשתיות מסורתיות, צורניות קלאסית וצבעוניות נועזת שמצטרפים לכדי הרמוניה מדויקת ומשמחת. בתערוכה, אותה אצר ישעיהו (איש) גבאי - אף הוא מרצה במחלקה לעיצוב טקסטיל - יוצגו רישומים וסקיצות מתהליכי העבודה לצד התוצרים המוגמרים.

צורות גיאומטריות וצבעים נועזים: השמיכות של אנה גיטלסון-קאהן (יח"צ)

השמיכות של גיטלסון-קאהן עשויות מצמר מרינו והן מציעות חיבור מעודן בין עיצוב שנוצר ברישום ידני לסריגת ג'קארד ממוחשבת. יחד עם בחירה בצבעים חדשים - בהם: צהוב-לימון, כתום-אדמדם וכחול-דיו - מתקבלים אובייקטים במגוון גדלים המציעים מגוון אפשרויות שימוש.

גיטלסון-קאהן היא בעלת תואר שני בעיצוב (MFA) מבית הספר המוביל לעיצוב RISD בפרובידנס, ארה"ב, שם התמתחה בהיבטים חדשניים של עיצוב סריגים. מאז סיום לימודיה היא משלבת פרקטיקות אלו עם מחקר, פיתוח ועיצוב של סריגי איכות חדשניים בסטודיו שהקימה.

  • התערוכה של ANNA תוצג בגלריה פריסקופ (בן יהודה 176, תל-אביב) בין ה-21.05 ל-27.06. אירוע פתיחה חגיגי יתקיים ביום חמישי, ה-21.05, בשעה 19:30

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>