מגזין אאא: שו"ת עם דקל בוברוב, ראש המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר

"מה שחשוב לי כמעצב הוא לנסות ולהגיע ללקוח הקצה מבלי לוותר על עקרונות מקצועיים וסטנדרט גבוה מה שהופך את 18 השנים שאני כבר מעצב למלחמה יום־יומית - שווה ומתגמלת, אך גם מתישה ובלתי מתפשרת", כך אמר דקל בוברוב - ראש המחלקה לתקשורת חזותית - בראיון למגזין העיצוב המקוון "אאא".

"אני רואה בתפקיד שליחות ואחריות, ובמסגרתו אני נחשף לשינויים המהירים שהמקצוע עובר", אומר בוברוב על תפקידו כראש המחלקה לתקשורת חזותית: "אני מתעקש על אותם עקרונות שהאמנתי בהם אי שם במאה הקודמת: מוסר עבודה גבוה, כבוד ללקוח ואמונה בכך שהוא מבין, ירידה לפרטים ועיצוב בסטנדטים הגבוהים ביותר שניתן".

הביוגרפיה המקצועית של בוברוב מתחילה בשנת 1992, כשהתחיל ללמוד עיצוב גרפי בויטל (שברבות הימים הפך להיות המחלקה לתקשורת־חזותית בשנקר). ב־1999 הקים יחד עם מיכל שפירא את סטודיו מיכל ודקל ומאז הם עובדים ועובדים ועובדים. במסגרת הסטודיו דקל מעצב עבור תחומי תרבות שונים - החל מתדמיות לפסטיבלים, דרך ספרי אמנות ועד קטלוגים למותגי אופנה מקומיים.

בכובעו האחר, דקל מלמד כבר 15 שנה, אבל המיקום של המחלקה לתקשורת־חזותית בשנקר כמרכז חייו החלה לפני שלוש שנים כשמונה לתפקיד ראש המחלקה.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים