סטודנטית מהמחלקה לעיצוב תכשיטים עיצבה סיכה רשמית ל"שגרירי רושטילד"

"ארגון שגרירי רוטשילד" - הפועל במספר מוסדות אקדמאיים מובילים בארץ - שם לו למטרה להוביל שינוי חברתי, ליצור רשת מנהיגות רב-תחומית, לצמצם פערים ולקדם אחריות ומעורבות חברתית. במסגרת אירוע חגיגי לסיכום שנת הפעילות השניה של הארגון (בהשתתפות המשנה לראש הממשלה והשר לפיתוח הנגב והגליל, סילבן שלום), חולקו למשתתפים ולאורחים סיכות בעיצובה של רננה שיחור מהמחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר.

הבחירה בסיכה שעיצבה שיחור נעשתה לאחר תחרות שיזמה הקרן במחלקה לעיצוב תכשיטים, בה התבקשו הסטודנטים לעצב סיכה ברוח הארגון וערכיו. שיחור, שעבודתה נבחרה מבין ההצעות שהוגשו, קיבלה מלגה בגובה 3,000 ש"ח.

 "הסיכה עוצבה בהשראת עץ שמסמל כל אחד מהשגרירים שנמצאים בתהליך של צמיחה וגדילה", סיפרה שיחור על ההשראה לעיצוב שיצרה. היא הוסיפה כי "ריבוי הענפים מסמלים את כוחה של הקבוצה והשבר נמצא כתזכורת לכך שתמיד ניתן להציב יעדים ומטרות נוספות".

הסיכה הייחודית, שתלווה מעתה את פעילות הארגון, יוצרה בטכניקה של שכפול באמצעות תבניות גומי ויציקה. בצוות השיפוט שבחרה בעבודה השתתפו בין היתר דוד אפרתי, סגן יו"ר קרן קיסריה, דודי כהן, מנהל יחידת שנקר, ושרון קרן, ראש המחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>