חברות כבוד של האגודה לפולימרים ופלסטיקה הוענקה לפרופ' חנה דודיוק, ראש המחלקה להנדסת פלסטיקה

חברות כבוד של האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה הוענקה לפרופ' חנה דודיוק, ראש המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר, על תרומתה רבת השנים בניהול, ארגון כנסים והרצאות.

דודיוק, שכיהנה כנשיאת האגודה בין השנים 2000-1998, היא האישה הראשונה הזוכה בתואר היוקרתי מזה 42 שנות פעילותו הארגון!
 
בטקס חגיגי שהתקיים במסגרת הכנס ה-42 של האגודה לפולימרים ופלסטיקה, בו השתתפו חוקרים בכירים, אנשי אקדמיה ותעשיה, הוענק הפרס לדודיוק, שהודתה בהתרגשות על המעמד וציינה כי "זוהי פריצה ושבירה של תקרת הזכוכית של נשים בתחום".

"השכלה היא המפתח להצלחה", אמרה דודיוק לאחר קבלת חברות הכבוד, והדגישה את מחויבותה "למאות הסטודנטים והבוגרים שלי שמעורבים ומקדמים את המחקר באקדמיה ואת הטכנולוגיה בתעשייה, שתורמים לתעשייה בארץ ובחול ומהווים מקור בלתי פוסק של סיפוק ונחת".

פרופ' דודיוק, המכהנת כראש המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר מאז שנת 2006, היא אחת החוקרות המובילות בתחומה. מתמחה בחקר טכנולוגיות של הדבקות ודבקים, פולימרים ויישומי ננו-טכנולוגיה ובפיתוחים הקשורים אליהם בתעשיה.

בין השנים 1991-1997 ניהלה דודיוק את היחידה לחומרים ותהליכים ברפא"ל והיתה האישה הראשונה שהגיעה לתפקיד בכיר מסוג זה בתעשיות הבטחוניות. במהלך השנים פרסמה מעל 130 מאמרים בספרות המקצועית, היא אחראית לכ-20 פטנטים ונשאה כ-160 הרצאות בכנסים בינלאומיים.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>