טל שפיגל- האיש בעל 365 הפרצופים

דומה כי בעידן בו המפגשים וירטואליים והשאלה ״מה שלומך?״ הוחלפה בשורת מחץ בפרופיל הפייסבוק, הדרך להמציא את עצמך מחדש עוברת גם היא בצינורות הרשת.
טל שפיגל, צעיר בן 27 מחולון, אתגר עצמו להציג עיצוב שונה לתמונת הפרופיל שלו בפייסבוק מידי יום במשך שנה תמימה, כשהוא למעשה משתמש בתמונה של פניו ממנה יצר אינספור דמויות בטכניקות עיצוב שונות.שפיגל הוא אמן, מעצב גרפי וארט דירקטור במשרד פרסום, השוקד בימים אלו על סיום לימודי עיצוב גרפי ב״שנקר״. לפני מעט למעלה משנה הבחין שפיגל שחבריו בפייסבוק תרים אחר תמונת הפרופיל המושלמת וכך נולד הרעיון לפרויקט- 365 ימים, 365 תמונות פרופיל. הפרויקט הפך לשם דבר ברשת החברתית, רבים הביעו התעניינות בו ושפיגל אף יצר תחרות קונספט במסגרתה הציעו אנשים קונספט לתמונת הפרופיל וקיים שבוע מעצבים אורחים שיעצבו עבורו את התמונה.

״ספגתי השראה מהסביבה, כל דבר מחיי היומיום שהיה מעניין מספיק ושישב טוב בקומפוזיציה של העיצוב״.

איך הגיבו בסביבה הקרובה? 

״מאוד מפרגנים. חברים השתתפו ועזרו. שמעתי אפילו על שניים-שלושה אנשים שהתחילו בפרוייקט דומה. זה מפרגן לי ומגניב, לא חשבתי שזה יתפוס ככה. זה היה מאוד לא צפוי. בעקבות הפרסומים הוצע לי לקיים תערוכה״.

תערוכת 365 תמונות הפרופיל של טל שפיגל תפתח ביום שישי הקרוב, בשעה 11:00 בגלריית תיאטרון חולון במסגרת שבוע המעצבים הישראלים.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>