ערוץ החדשות האסטוני ETV2: אלירן סעדה - סטודנט במחלקה לעיצוב תכשיטים - מספר על הלימודים באוניברסיטת טאלין

"במסגרת התכנית הבינלאומית לחילופי סטודנטים אליה התקבלתי, יכולתי לבחור בין מוסדות באיטליה, בצרפת ובאסטוניה", סיפר אלירן סעדה - סטודנט במחלקה לעיצוב תכשיטים - בראיון לערוץ הטלוויזיה האסטוני המוביל ETV2: "לאחר שחקרתי את תוכניות הלימוד השונות, הבנתי כי התפיסות והרעיונות של האקדמיה של טאלין הן המתאימות ביותר עבורי".

בכתבה שהוקדשה לחגיגות ה-100 של האקדמיה לאמנויות של טאלין נבחר לככב סעדה, המשתלם בחודשים האחרונים במחלקה לתכשיטים ונפחות של המוסד במסגרת תכנית ERASMUS היוקרתית של האיחוד האירופי.

"כשראיתי מי בסגל המרצים של המחלקה, בראשה עומדת האמנית קאדרי מאלק, הבנתי כי זאת הבחירה הטבעית עבורי", אמר סעדה והוסיף כי "זאת נקודת המבט שחיפשתי על-מנת להתפתח ולהתקדם".

למה טאלין? אלירן סעדה מתראיין לטלוויזיה האסטונית:

סעדה נבחר להשתתף בתכנית חילופי הסטודנטים EMAIL II של האיחוד האירופי, המציעה מימון מלא לסמסטר לימודים באחד המוסדות המובילים באירופה. יחד עם דניאל שטרן, אף היא סטודנטית במחלקה, התקבל למחלקה לנפחות ותכשיטים של טאלין מבין אינספור מועמדים מרחבי העולם שהגישו בקשות.

תהליך הקבלה לתכנית היה ממושך ומפרך, אך רמת העבודות שהציג סעדה מתקופת לימודיו בשנקר הקנתה לו את הזכות להתקבל אליה. במסגרת זאת בחר בתכנית לימודים מגוונת ורב-תחומית, שבאופן יוצא דופן למקובל במוסד האסטוני הוויתיק, כוללת גם קורסים בעיצוב תעשייתי.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>