והמצטיינים הם: טקס הענקת תעודות הצטיינות בפקולטה להנדסה

פרסים

והמצטיינים הם: טקס הענקת תעודות הצטיינות בפקולטה להנדסה

פרופ' הלוי נשא את דברי הפתיחה של הטקס ושיבח את ההישגים הגבוהים של הסטודנטים בפקולטה, אשר משקפים על המוסד כולו. הוא עוד ציין את השתלבותם של רבים מבוגרי הפקולטה במשרות נחשקות במשק, ובפעילותם בתחומים מגוונים, ביניהם קיימות, מחקר ופיתוח.

בנוסף, במהלך האירוע התקיימה הרצאה מרתקת של פרופ' אליזבת אמיר, מומחית בתחום הנדסת חומרים פולימרים.

להלן רשימת המצטיינים:

הנדסת חומרים ופולימרים
עדן אהרון, שנה א'
עינב חכים, שנה א'
לי ישמח, שנה ב'
תאיר ששון, שנה ג'
אחיעד ישראל זילברפרב
ליהי אבלביץ
מריה גורמן
עומר אשכנזי
רון מילמן
המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה-
אמיר כהן -הצטיינות יתרה
ארד גרינשטיין
רון טולדנו
יואב דרור – הצטיינות יתרה
אחמד ואקד
סהר אסיאג
אסביר בורשה
ידידיה שלם
דניאל רוזנצויג – הצטיינות יתרה
אלישבע שירי דקטור
יובל כהן
המחלקה להנדסה כימית-
גדעון קופצינצקי
יובל אסולין
יוסף מצ'טנר
נויה אלינסון
ראובן דוידוב, שנה ב
טל טפליצקי – הצטיינות יתרה, שנה ד'
המחלקה להנדסת תוכנה-
חואן אליאס – הצטיינות יתרה
אדר אפק
ח'וליו אליאס
ירדן שניידר
מאיה בנחוס
עומר גוהטה
עמית גורדון
ינאי ישורון
עמית רונן
רוני זריהן
דור חיימוביץ'
יובל גבריאלי
פאר זוהר פיכמן
רוני נאור
אופיר דוכובנה -הצטיינות יתרה
נור חג' דאוד – הצטיינות יתרה
נוי נעמי שבו
עדי פלד
קרינה נוסנקו
הנדסת חומרים ופולימרים-
עדן אהרון, שנה א'
עינב חכים, שנה א'
לי ישמח, שנה ב'
תאיר ששון, שנה ג'
אחיעד ישראל זילברפרב
ליהי אבלביץ
מריה גורמן
עומר אשכנזי
רון מילמן
המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה-
אמיר כהן -הצטיינות יתרה
ארד גרינשטיין
רון טולדנו
יואב דרור – הצטיינות יתרה
אחמד ואקד
סהר אסיאג
אסביר בורשה
ידידיה שלם
דניאל רוזנצויג – הצטיינות יתרה
אלישבע שירי דקטור
יובל כהן
המחלקה להנדסה כימית-
גדעון קופצינצקי
יובל אסולין
יוסף מצ'טנר
נויה אלינסון
ראובן דוידוב, שנה ב
טל טפליצקי – הצטיינות יתרה, שנה ד'
המחלקה להנדסת תוכנה-
חואן אליאס – הצטיינות יתרה
אדר אפק
ח'וליו אליאס
ירדן שניידר
מאיה בנחוס
עומר גוהטה
עמית גורדון
ינאי ישורון
עמית רונן
רוני זריהן
דור חיימוביץ'
יובל גבריאלי
פאר זוהר פיכמן
רוני נאור
אופיר דוכובנה -הצטיינות יתרה
נור חג' דאוד – הצטיינות יתרה
נוי נעמי שבו
עדי פלד
קרינה נוסנקו
בית הספר להנדסת תעשייה וניהול-
ארז אביר גיל- הצטיינות יתרה
יואב שחם- הצטיינות יתרה
יובל מורדוך-הצטיינות יתרה
מעיין חדד-הצטיינות יתרה
עמית קאירי-הצטיינות יתרה
אלון זמיר
בר גולדין
גל קופרברג
דור שושן
וסבולוד פרסקי
זוהר רענן
כליל הוכברג
יובל אטלס
יובל גלשטיין
יונתן הראל
מתן עמיחי
צוף לוי
תומר הני דולב גוטוירט
נועה נניקישוילי-הצטיינות יתרה
עדי אהרוניאן-הצטיינות יתרה
שחר בר און-הצטיינות יתרה
שירה רוטנברג-הצטיינות יתרה
אורן אליאס
גיא קסורלה
גיא פורטמן
יהל ינאי
ליאל סנה
ליאור אלקוסר
נטע בן אסייג
ספיר שמואל
ענבר הרבסט
שקד חיון
נועם ניר-הצטיינות יתרה
רועי שמר
יואב פרץ
יובל ארביב
ליטל לבנון
מאיה רז
נוגה פישר
נועה בלדב
נעה טל
נעמי מיכאליאן
עדי אפרתי
עידו נוימן
אור אצובל
הילה כהנא
טופז בוסי
מאי לוי
ניב מורג
נועה אלון
עדי נורית אורי
תומר רבין
כרמל שניוק -הצטיינות יתרה
גלי חזן
מעיין בדנני
שגיא שרף
שובל קובי
זיו ואקנין -הצטיינות יתרה
שניר חוברה
שנה ג'
תומר ניסן-יחזקאל -הצטיינות יתרה
יהב ליפשיץ
יובל כהן
לירון ארבל
מעיין ברגר
שנה ד'
מעין אהרוני
אופיר לוי
אור אצובל -הצטיינות יתרה
אבנר שיפרון-הצטיינות יתרה
נופר זילברמן

בודק...