יוצאים לדרך חדשה: בוגרי מחלקות העיצוב של שנקר יציגו את פרויקטי הגמר שלהם בסדרת אירועים

17/7/14 20:00 - 31/7/14 22:00 רחבי שנקר: אנה פרנק 12, ידע עם 8, ז'בוטינסקי 8 - רמת-גן

בסדרת אירועים חגיגית ייחשפו בוגרי מחלקות העיצוב של שנקר את פרויקטי הגמר המסקרנים שלהם במגוון תחומים!

ברחבי הקמפוס ברמת-גן יוצגו העבודות המשקפות מגמות ותהליכים בעולם העיצוב המקומי והבינלאומי. לצד אלו יתקיימו הרצאות מיוחדות, מפגש עם בוגרים, סיורים מודרכים ואירועי תרבות:

המחלקה לעיצוב אופנה: בוגרי המחלקה הטריים יציגו את פרויקטי הגמר שלהם ב-2 תצוגות אופנה מרהיבות שיתקיימו בהאנגר 11 בנמל תל-אביב. בערב פתיחת אירועי הסופשנה של של שאר מחלקות העיצוב, יתקיים שואו-רום חד-פעמי ומכירת פריטים ייחודיים!

המחלקה לעיצוב תעשייתי: הבבוגרים הטריים יציגו את פרויקטי הגמר שלהם לצד עבודות שיצרו במהלך הלימודים, כמו גם סקיצות ומקורות השראה. בתוך כך, יתקיימו 2 ערבי הרצאות של בוגרים ותיקים וצעירים.

המחלקה לאמנות רב-תחומית: ציורים, צילומים, מיצגים, וידאו-ארט ומיצבים יוצגו בתערוכת הגמר של מחזור הבוגרים השלישי, שיציג מנעד רחב של יצירות.

המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה: תחת הכותרת "עיצוב חווית קניה עכשווית", יציגו בוגרי המחלקה פרשנויות ייחודיות למרכזי הקניות של העתיד.

המחלקה לתקשורת חזותית: פרויקטי הגמר של הבוגרים יוצגו ב-3 ערבי "עיצוב על הגג", שיתקיימו בין ה-24-22 לספטמבר, ויאפשרו להתרשם מהעבודות בצורה בלתי שגרתית.

המחלקה לעיצוב תכשיטים: עבודות הבוגרים המרהיבות יוצגו בחלל המחלקה לאופנה ויאפשרו להיחשף לעולם מרתק ומסעיר של אובייקטים יוצאי דופן הנעים בין המסורתי לאמנותי והחדשני.

המחלקה לעיצוב טקסטיל: פרויקטים ותהליכי עבודה מתקדמים יוצגו בקומת המחלקה המחודשת, לצדם יתקיים ערב הרצאות עם סטודנטים ובוגרים ופאנל מיוחד שיוקדש לשיתופי פעולה בתחום העיצוב.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים