המעצב הבינלאומי אלעד ברוך ב"תכשיט-Talks"

10/12/12 18:00 אודיטוריום 2000

איך מגיעים מלימודי עיצוב תעשייתי לעולם הצעצועים ומשם לצמרת עיצוב התכשיטים הבינלאומי? מאיפה הגיעה ההשראה לאובייקטים שכבשו את כוכבות המוזיקה האמריקנית ואת בתי האופנה המובילים בעולם? אלעד ברוך, העומד בראש צוות המעצבים של המותג הבינלאומי nOirיתארח להרצאה מיוחדת במחלקה לעיצוב תכשיטים ויספר על הדרך אותה עבר עד שכבש את ניו-יורק.

במסגרת ההרצאה יספר ברוך על העבודה היומיומית כמעצב ראשי בחברת תכשיטי אופנה מובילה, על תהליך העבודה, הכלים המשמשים אותו והפרויקטים שעיצב. אל תחמיצו את ההזדמנות לפגוש את אחד הכוכבים העולים בשמי העיצוב הבינלאומי

בתום לימודיו במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר, החל אלעד ברוך לעבוד בחברת הצעצועים "גולוס ויסמן"', שמוצריה הייחודיים לקטנטנים נוחלים הצלחה ברחבי העולם. סקרנותו לגבי עולם האופנה הובילה אותו לבית הספר הגבוה לאופנה FIT בניו-יורק, שם סיים בהצטיינות לימודי עיצוב אביזרים.

בשנת 2010 הצטרף ברוך לצוות המעצבים של מותג התכשיטים nOir ועד מהרה הפך לאחד הכוכבים הבולטים בתחומו. הוא הוביל שיתופי פעולה מרתקים עם חברת הקומיקס DC ועם תאגיד "דיסני", כמו גם עם בתי האופנה המובילים בעולם, בהם The Blonds ו-L.A.M.B. כיום משמש ברוך כמעצב הראשי של nOir והוא אחראי על הפיתוח הקריאטיבי של המותג

תכשיט Talks הוא יוזמה של גלית ברק ונוי אלון, סטודנטיות מהמחלקה לעיצוב תכשיטים. בכל פעם נפגשים סטודנטים מהמחלקה להרצאה ושיחה עם גורם אחר בתעשיית העיצוב בכלל ותהשכיטים בפרט. אורחים קודמים: רותה רייפן, בתיה ואנג, גרגורי לרין, הגר סתת ועוד.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>