דאובה איתמר

ראש מסלול איור ואנימציה http://itamardaube.blogspot.co.il/ itamardaube@gmail.com

מאייר, אנימטור, סמנכ"ל קריאייטיב של ערוץ המדיה האמריקני הראשון לפעוטות BabyFirst, ראש מסלול איור במחלקה לתקשורת חזותית.

דאובה הוא בוגר מצטיין של המחלקה לתקשורת חזותית באקדמיה לאמנויות ולעיצוב "בצלאל", מרבה לפרסם מעבודותיו בעיתונות, במדיה המודפסת, המשודרת והמקוונת.

מאייר קבוע במוסף השבת של "ידיעות אחרונות", כמו גם בעיתון העסקים "גלובס" ובמגזין הגברים "בלייזר". אייר כרזות להצגות "גברתי הנאווה" ו"ארוחה עם אידיוט" לתיאטרון הבימה ועיצב את קמפיין המותג של "יופליי שטוזים", עיצב אריזות מוזיקליות לערוץ 24, עבד עם מפעל הפיס, חברת קוקה-קולה, הוניגמן ומהדורת הילדים של "מסע אחר".משבר גיל הארבעים? פרשנות של דאובה לערב פוקר עבור מגזין "בלייזר"


בשנת 2013 הוענק לדאובה פרס היצירתיות בהוראה על-שם מינה לורבר, על הובלתו את תחום האנימציה במחלקה לתקשורת חזותית והירתמותו לפרויקטים ייחודיים.

במהלך השנים הוצגו עבודותיו בתערוכות ובפסטיבלים רבים לאיור ולאנימציה, בין היתר באירוע "פורטפוליו לייב" בבית העיר בתל-אביב (2013), תערוכת Ordinary שהתקיימה בשנקר  ו"מעצבים פלוס 10" במוזיאון העיצוב בחולון (2012) ובתערוכת Mip Jr - שוק הטלוויזיה הבינלאומי לילדים בקאן, שם הציג פיילוטים לסדרות אנימציה לילדים במסגרת ערוץ BabyFirst.

סרטון האנימציה של דאובה For נבחר לרשימת המומלצים בפסטיבל האנימציה הבינלאומי של קוריאה (PISAF) לשנת 2013 והוקרן במסגרת פסטיבל האנימציה של אוקראינה KROK. 

המכשפה של יופליי-שטוזים

המכשפה של יופליי-שטוזים

עיצוב דמות המותג יופליי-שטוזים שיצר דאובה לקמפיין של חברת "תנובה" בשנת 2011.

גאווה מאויירת

גאווה מאויירת

איור של דאובה למגזין הטלוויזיה והבידור "פנאי פלוס" עבור אייטם שעסק באירועי שבוע הגאווה (2008)

יומן מלחמה

יומן מלחמה

איור של דאובה לטור הפוליטי של סימה קדמון במוסף השבת של "ידיעות אחרונות" מתקופת מבצע "צוק איתן" (קיץ 2014)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים