עיצוב תכשיטים

אחוה רחמינוב_צילום שי פרנקו

המחלקה לעיצוב תכשיטים ע"ש אליס גוטסמן

המחלקה לעיצוב תכשיטים ע"ש אליס גוטסמן בשנקר נוסדה מתוך חזון ומטרה לגשר על הפער שבין אמנות לתעשייה.

אנו מאמינים שעיצוב הוא שפה וכי תלמידנו חייבים לשלוט בה על בוריה – החל מיסודותיה הצורניים הבסיסיים, עד לביטוייה המושגיים המעודנים ביותר.

המחלקה לעיצוב תכשיטים עוסקת בצורפות וצירופים. חיבורים בין אובייקט לגוף, חומר לחומר, תרבות וסביבה. עולם עיצוב התכשיטים והאביזרים הוא עולם ייחודי, חופשי ומגוון.

המקום המושלם לביטוי אישי. התכשיטים והאובייקטים המעוצבים במחלקה עוסקים בבני אדם, במסורת, חדשנות, זיכרון, ורגישות לאסתטיקה, וכל יום אנחנו נחשפים לעיצובים מדהימים ומעוררי השראה.

הניסיון והידע שהסטודנטים שלנו מקבלים מאפשרים להם להשתלב בתחומי עיצוב שונים בתעשיות מגוונות (עיצוב, אופנה, תעשייה, הייטק, הנדסה, ואפילו רפואה) וכמובן גם להמשיך לתארים מתקדמים בארץ ובחו"ל בכל תחומי המחקר והתיאוריה של עיצוב, אמנות ופילוסופיה.

המחלקה בשנקר היא המובילה בארץ בלימודי עיצוב וצורפות עם צוות מרצים ומרצות מכל תחומי היצירה: מעצבים, צורפים, אמנים, אוצרים, וחוקרים.

הבוגרת אלמה ליאון, מהמחלקה לעיצוב תכשיטים, זכתה בתחרות הבוגרים הבינלאומית של ARTS THREAD!

בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים היא הזוכה היחידה…

המחלקה נמצאת בבניין חדשני, חכם ומעוצב עם סדנת צורפות ומידול מהמצוידות והמתקדמות בעולם. הלימודים במחלקה ייחודיים ומאופיינים בשמירה על אינטימיות, הכלה ופתיחות כדי שכל הסטודנטים יקבלו את מירב תשומת הלב והליווי המקצועי והמעשיר ביותר מהמרצים והסגל.

  • מאחורי הקלעים: הצטרפו לאינסטגרם של המחלקה לעיצוב תכשיטים!

בראש העמוד: פרויקט הגמר של אחוה רחמינוב. צילום שי פרנקו.