המחלקה לעיצוב פנים מבנה וסביבה

ראש המחלקה: יהושע גוטמן
משך הלימודים לתואר בוגר: 4 שנים (160 נקודות זכות)

המחלקה מעניקה תואר בוגר בעיצוב פנים, מבנה וסביבה - Bachelor of Design - Interior Building & Environment Design

מטרת התכנית להכשיר מעצבים רב-תחומיים שיוכלו להשפיע על החברה באמצעות עיצוב המרחב. התכנית מאפשרת לבוגריה ללמוד כיצד "לחשוב עיצובית", כדי להתמודד עם מגוון אתגרים מתחומים שונים: בין אם הם של הפנים, של המבנה כולו או של סביבה שלמה.

>> מחפשים מכינה לעיצוב? בואו ללמוד במכינה שלנו!

התכנית מכוונת להגדרה מחדש של מקצועות העיצוב, ככאלה שאינם מוגבלים רק לתכנון בניין או לארגון חלל שבתוכו, אלא כזירה רב-תחומית גמישה ומשוחררת, ללא חלוקה למקצועות משנה. במקביל, מקנה התכנית לסטודנטים סל מיומנויות בתכנון ובטכנולוגיה של תכנון כדי להכשירם כאנשי מקצוע מעולים. 

במרכז התכנית 4 סדנאות מעשיות - סטודיו שנתי - במסגרתן הסטודנטים חושבים, יוצרים ומתנסים בהתמודדות עם נושאים עיצוביים מגוונים, תוך שהם משלבים מיומנות ותחומי ידע מגוונים: מרישום עד הדפסה תלת-ממדית. הסטודיו מהווה צומת המרכז לתוכו תכנים הנלמדים בקורסים אחרים, מרחב בו תחומים שונים (כמו חברה, פוליטיקה ואמנות) נפגשים עם פעולה מעשית של תכנון ועיצוב. במקביל, כוללת התכנית התנסות מעשית בפרקטיקות שונות של אמנות, לימודים טכנולוגיים יחודיים, לימודים של סוגיות חברתיות ופוליטיות ועוד. בנוסף, יכולים הסטודנטים להשתתף במהלך לימודיהם בסדנאות מגוונות בחו"ל. 

>> מחפשים מכינה לעיצוב? בואו ללמוד במכינה שלנו!

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>