קדם יעקב (ד"ר)

kedemy@gmail.com

מומחה בתהליכי שיפור פנים-ארגוניים, בפיתוח מנהלים ומנהיגים ובתהליכי שיפור איכות בקרב עסקים, ארגוני שירות ומוסדות אקדמיים. חבר סגל המחלקה להנדסת תעשייה וניהול, בה הוא מלמד קורסים במערכות ארגוניות ובעקרונות מדיניות עסקית, כמו גם סמינר פרויקט גמר לסטודנטים בשנה ד'.

קדם הוא בעל תואר שלישי (Ph.D) במנהל עסקים ותואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול, מכהן כנשיא חברת המחקר והייעוץ הבינלאומית IntePro, המתמחה בהדרכה וביישום גישות ואסטרטגיות ניהול חדישות בארגונים עסקיים וציבוריים.

בין תפקידיו הבכירים באקדמיה כיהן קדם כמנהל האקדמי של לימודי התואר השני של אוניברסיטת NYU בישראל, המנהל האקדמי של שלוחת אוניברסיטת Thames Valley מלונדון, ראש המחלקה להנדסת תעשייה וניהול בשנקר ומנכ"ל המכללה הטכנולוגית (בית הספר להנדסאים של המכללה). בתוך כך, לימד במוסדות מובילים רבים, בהם באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, באוניברסיטת בר-אילן ובאוניברסיטה של קייפ-טאון. 

קדם הוא חבר האקדמיה למדעי הניהול והמידע בטאיוואן ועמית מחקר במרכז לפיתוח מנהלים בז'נבה, שוויץ, משמש כסגן עורך ראשי של הז'ורנל המקצועי Educational Alternatives וכחבר מערכת של Contemporary Management Research.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים