מירב פרץ

ראש המחלקה לעיצוב תעשייתי meravper@shenkar.ac.il

מעצבת, מרצה בכירה וראש מחלקה, מתמחה בניהול ויזמות באקדמיה וביצירה בין-תחומית.

מעצבת פעילה המובילה פרויקטים בטווח שבין היישומי-מסחרי ובין הניסיוני, המתבססים על שיתופי פעולה ועבודה בצוותים ומוצגים בבמות שונות בארץ ובעולם: תערוכות, שבועות עיצוב, כנסים מקצועיים ואקדמיים, הרצאות יחיד וסדנאות מוזמנות. עבדה במשך השנים בצוותים מקצועיים בין-תחומיים על פרויקטים רבים ללקוחות מתחום התעשייה עתירת הידע בארץ ובעולם, ובהם IDEO, SanDisk, 3Com, Imperva, M-Systems, Citala.

במסגרת תפקידיה האקדמיים בשנקר, הובילה וניהלה פרויקטים ומסגרות לימוד המעודדים שיתופי פעולה בין הפקולטות להנדסה ועיצוב. ביניהם, הקמת שבוע "מרקחה" וניהולו בשנים 2011-2013, ניהול אקדמי מטעם שנקר של שיתוף הפעולה הבין-לאומי Go Global Peace of Design 2014 והקמת מסלול עיצוב למהנדסים בתואר השני בשנקר. על תרומתה לעידוד הבין-תחומיות בשנקר זכתה בשנת 2014 בפרס פרניק למרצה מצטיין מטעם חבר הנאמנים.

לבלוג של מירב פרץ >>

בשנתיים האחרונות, מובילה את חבירתה של שנקר לרשתות אקדמיות בין-לאומיות, ובכללן Sugar Network, Global Design Thinking Alliance ו-Design Factory Global Network, הפועלות להתאמת האקדמיה לצרכים המשתנים של החברה, התעשייה והסטודנטים במאה העשרים ואחת.

בוגרת תואר ראשון במחלקה לתקשורת חזותית באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל (זוכת פרס סנדברג על הישגים ייחודיים בתחום העיצוב) ותואר שני מהתוכנית הבין-תחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב (הצטיינות יתרה).

במשך השנים כתבה על עיצוב ואדריכלות בעיתונים, ובהם מוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות", ובשנים 2009–2012 נמנתה עם הצוות הקבוע של מגזין העיצוב המקווּן "אנטייטלד" .

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים