ליזנבוים קירה

בוגרת מצטיינת של תואר ראשון ושני במחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר, מכהנת כמנהלת ייצור, אבטחת איכות, רגולציה ומהנדסת בכירה בצוות מו"פ של חברת "BJM מעבדות בע"מ", המפתחת ומייצרת חומרים לרפואת שיניים על בסיס פולימרים ומייצאת אותם לרחבי העולם.

"אני יכולה להעיד כי את המפתחות להצלחה ואת הכלים להתמודד עם בעיות הנדסיות וניהוליות שונות קיבלתי במהלך לימודי בשנקר", אומרת ליזנבוים ומוסיפה כי "שם למדתי ממהמומחים מהשורה הראשונה בתחומם בארץ ובעולם". בתוך כך, היא מציינת כי "אופן החשיבה היצירתי המוקנה במהלך הלימודים, כמו המשמעות והחשיבות של החומר הנלמד סייעו לי רבות ברגעים של התמודדות עם הבעיות והמצבים השונים בעבודה המעשית".

 

דרכה של ליזנבוים בחברה החלה בשנת 2000, אז עוד הייתה סטודנטית שנה ג' בתואר הראשון והחלה לעבוד על פרויקט הגמר. במהלך השנים קודמה לתפקידים בכירים בחברה, שאף היא גדלה והתפתחה בינתיים.

"בראיה לאחור אני יכולה לומר כי אני שמחה שבחרתי ללמוד הנדסת פולימרים ופלסטיקה בנקר", מסכמת ליזנבוים: "מעבר לאווירה המשפחתית, החמה והתומכת שסייעה לי רבות בשנותי הראשונות בישראל, רמת ההוראה הגבוה העניקה לי יתרון משמעותי בתחום המקצועי. הדגש שהושם על ערכים חשובים ועכשוויים חשף אותי לכיוונים שונים ומגוונים שהובילו אותי לתפקידי הנוכחי".

כמו בוגרים רבים אחרים, שומרת ליזנבוים על קשר הדוק עם צוות המחלקה - הן ברובד האישי, הן ברובד המקצועי - ואף השלימה מספר מחקרים יישומיים עם ראש המחלקה, פרופ' חנה דודיוק, שהיתה המנחה שלה בעבודת הגמר. באהבה והכבוד למקצוע ולמקום הלימודים שלה הצליחה "להדביק" גם את בנה, שפרויקט המחקר שלו במגמת טכנולוגיה בתיכון - אותו הנחתה פרופ' דודיוק - הוקדש לחומרים דנטליים והונחה וזכה להערכה רבה בתערוכת טכנולוגיה 2011.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים