זכויות, חובות, שירותים וסיוע: כל מה שאתם צריכים לדעת

כחלק מהרב-תחומיות שמציעה שנקר, נדרשים כל הסטודנטים ללמוד קורסים עיוניים שמציעה היחידה להיסטוריה ופילוסופיה של האמנות, העיצוב והטכנולוגיה. אלו מספקים תשתית מושגית ויריעה אינטלקטואלית להעמקת הלימוד בכל התחומים.

תקנונים, נהלים, מבחנים, ציונים, תשלומים ואישורים: המנהל האקדמי של שנקר מופקדת על תכנון המערך הלימודי במכללה ועל יישומו ההאדמינסטרטיבי, כמו גם על פיקוח ותיאום אקדמי של נושאים הקשורים לתהליך ההוראה והלמידה במחלקות השונות. 

בעלי לקויות למידה או הפרעות קשב? מתקשים להתמודד עם הלחץ בלימודים? שפת האם שלכם אינה עברית? הצוות המקצועי שִל הלה - המרכז לקידום הסטודנט מציע ייעוץ פרטני ומגוון אפשרויות תמיכה וליווי שיסייעו לכם לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם בדרך לתואר.

זקוקים לסיוע כלכלי? קראו לכם למילואים באמצע תקופת בחינות? רוצים להתנדב? יש לכם בעיה אישית? דקאנט הסטודנטים - בראשו עומד דיקן הסטודנטים - הוא ה"גשר" שלכם למוסדות המכללה, והוא מציע סיוע בפתרון בעיות אישיות, כלכליות וחברתיות.

כל סטודנט הלומד במוסדות להשכלה גבוהה בארץ חייב להוכיח רמת ידע מספיקה בשפה האנגלית ולהשיג פטור מלימודי השפה עד תום שנה ב'. במידה ולא יסיים את חובותיו באנגלית עד סוף שנה ב', לימודיו יופסקו והוא יוכל לחדשם רק לאחר שיסיים את לימודי האנגלית לפטור.

איך מאריכים ספרים מהבית ואיפה תוכלו למצוא מאמרים אקדמיים לסמינריון שלכם? ספריית שנקר מציעה מגוון עשיר של ספרות מקצועית בתחומי העיצוב, האופנה וההנדסה ומאפשרת לכם להעמיק במחקר ולמידה.

רוצים להתחיל לספור לאחור לקראת תקופת ההגשות? מחכים לחופשה הבאה? לא בטוחים אם לומדים בנר שני של חנוכה? המנהל האקדמי של שנקר עושה לכם סדר בלו"ז של שנה"ל הקרובה!

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים