הקשר בין תעשיה 4.0 לבין מסלול המשך: מהנדסאי לתואר בהנדסת תוכנה

המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר פותחת את הדלתות לאנשי המקצוע החשובים של האקדמיה הישראלית: ההנדסאים.

תעשיה 4.0, התפיסה הארגונית החדשנית, מאפשרת פיתוח מתקדם וחכם של מפעלים ותהליכים. עם התפתחות מגמת תעשיה 4.0, מסתמכים ארגונים על יכולות תקשורת של מחשבים, רכיבי חומרה ומערכות תוכנה באופן מאובטח, יעיל ומהיר. התוצאה היא שיפור שירותים ומוצרים, והתאמה אישית לצרכן לכל רוחב החברה המודרנית - ממפעלים, דרך ארגונים ועד ערים וממשלות.

על מנת להכשיר את דור העתיד בתחומי התוכנה האינטליגנטית, שמה לה למטרה המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר קידום קורסי ליבה במקצועות התוכנה, החומרה, והאלגוריתמיקה. תוך שילוב מוצלח ומוכח בין תיאוריה לבין פרקטיקה, משתלבים הסטודנטים בכל תחומי התעשיה וההיי-טק.

מתוך אסטרטגיה והכרה ביכולותיהם האקדמיות והטכניות של קהל ההנדסאים, פיתחנו במחלקה להנדסת תוכנה מסלול ייחודי להנדסאים: הנדסאי תוכנה והנדסאי חשמל בעלי ממוצע דיפלומה 80 ומעלה (אשר הושג במבחנים החיצוניים ובפרויקט הגמר), יכולים לסיים את לימודי הנדסת תוכנה בשנקר בשלוש שנים בלבד!

השנה השלישית כוללת בעיקר את העבודה על פרויקטי הגמר בהנדסת תוכנה, קורסי ליבה מתקדמים בהנדסת תוכנה ובניהול, וקורסי בחירה מעשירים כגון IoT, למידת מכונה, עיבוד תמונה וראייה ממוחשבת, מחשוב ענן, fullstack ועוד.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

  • הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים