מרכז כתר לחדשנות ע"ש יוסף סגול

מרכז כתר לחדשנות בהנדסה ועיצוב לזכר יוסף סגול בשנקר, נמצא בשתי קומות כאשר היחידה היא קומפלקס עם גג שצופה על הקמפוס המרכזי. מאז הקמת המרכז יזמנו ואירחנו בו מאות אירועים ופעילויות. אנו מעודדים פגישות, כנסים פורמליים ובלתי פורמליים, אירועי הכרות ונטוורקינג מלאי השראה ואנשי מפתח. אורחים מעולמות שונים כגון עיצוב , טכנולוגיה, אמנות, עיתונאות, פילוסופיה, אקדמיה, היי-טק וכלכלה מוזמנים באופן קבוע כדי לדבר על הבעיות העולות בעתיד במקצועות שונים הנוגעים ביצירתיות, חינוך וטכנולוגיה.

המרכז מעודד מרצים בשנקר ללמד בדרכים חדשניות ושונות לחלוטין ובסביבה שונה מהאקדמיה הרגילה, שימוש בגג כמרכז לאקדמיה ו'אקווריומים' השונים במרכז במקום להשתמש בכיתה קלאסית בעלת ארבע כיתות ולוח. כרגע נלקחים מספר קורסים במרכז ויש כוונה להרחיב את מספר הקורסים. ניהול המקום נעשה ברוח היזמות, חברות סטארט-אפ משכירות את המשרדים השונים במרכז, ובמרכזם אפשר למצוא את חווית חלל העבודה הפתוח המשותף לכולם כולל אורחים המגיעים בדרך קבע לעבוד על פרויקטים ולדבר עם סטודנטים על רעיונות ופתרונות יחד, בחירות בקריירה שלהם ואפילו פיתוח skills אישיים.

המרכז הוא ביתו של מועדון היזמות - דוטס, מועדון אשר נוסד ומופעל על ידי סטודנטים מאז תחילתו. הסטודנטים יזמו תכניות ופרויקטים משלהם, הכוללים ביניהם גם תכנית התמחויות בחברות שונות שזכתה להצלחה אדירה בשיתוף עם הצעד הבא, ויחד זה הפך לתוכנית אקדמית באופן רשמי. כל שבוע המרכז מארח גם כ-80 נשים אשר חלק מהמיזם SheCode, גם בשיתוף מועדון היזמות דוטס. המיזם מנגיש ומלמד נשים בלבד כיצד לכתוב קוד ולהשתלב בשוק ההיי-טק. כמו כן, המרכז גם מארח תכניות שונות של חילופי סטודנטים, כמו NYU ופרויקט TAVTECH , בו 80 סטודנטים מהאקדמיות הטובות בעולם בילו חודש בלימודים ממש כאן בשנקר.

 

לאחרונה המרכז גם קיבל רישיון מהארגון העולמי TED והרים את אירוע ה-TEDx הראשון אי פעם בשנקר. ניתן למצוא את כל ההרצאות גם בעמוד הרשמי ביוטיוב של TEDx. המרכז הוא ביתו של קהילת שנקר נוספת, "אמנות בקהילה" יוזמה בשיתוף קרן אדמונד רוטשילד. המרכז גם משמש כקרקע פוריה ליזמות של אגודת הסטודנטים ומארח קורסי סקילז רבים של האגודה.

המרכז מאחר מספר מועדונים כולל מועדון ארוחת הבוקר באנגלית, בו סטודנטים נפגשים אחת לשבוע ומשפרים את כישורי השפה שלהם באנגלית וגם זוכים להכיר ללמוד וליהנות אחד עם השני, מועדון פתוח לכותבים, מועדון ג'אז וערבי מוזיקה רבים ועוד רבים נוספים.

המרכז הוא חלק מבית רוזן , בניין בו יש כיתות ברמה גבוהה, מרכז הקיימות בשנקר ותוכניות בנושא קמפוס ירוק, וגם את ארכיון האופנה והטקסטיל ע"ש רוז.

>> לחצו כאן לאתר המרכז         >> לחצו כאן לעמוד הפייסבוק         >> לחצו כאן לקבוצת הפייסבוק 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים