הנדסת חומרים פולימרים עם התמחות בעיצוב תעשייתי

חדש! מסלול חדש במחלקה להנדסת חומרים פולימרים עם התמחות בעיצוב תעשייתי (מסלול פנימי של המח' להנדסת חומרים פולימרים ב- 4 שנים)

המסלול המוצע, יחד עם המסלול התואם שיפתח בהמשך במחלקה לעיצוב תעשייתי, מהווה יישום ראשון של חזון שיתוף הפעולה בין הפקולטות להנדסה ולעיצוב בשנקר, לתוכנית מלאה לתואר ראשון. 

מתוך זיהוי הצרכים של שוק העבודה העתידי, שנקר בחרה במסלול זה כיישום ראשון של קורסים חוצי פקולטות ודיסציפלינות. החיבור בין הבנה טכנולוגית והנדסית בתחום החומרים, לבין תחום עיצוב המוצר התעשייתי, הוא בעל ערך רב ומתקיים כבר היום בסביבות עבודה מתקדמות. המסלול החדש יכשיר בוגרים ובוגרות שיתאימו לסביבות העבודה של העתיד ויתרמו לתהליכי פיתוח וחדשנות במגוון תחומים.

הלימודים יעניקו לסטודנטים.ות היכרות עם יסודות של חשיבה ועשייה עיצובית בתהליכי פיתוח מוצרים, בדגש על חדשנות וחשיבה הוליסטית על צרכי המשתמשים והסביבה. לטובת המסלול ייפתח מערך ייחודי שישלב קורסים ייעודיים למהנדסים, בהם ירכשו כלי המחשה ומידול מגוונים; קורסי סטודיו משותפים לשתי המחלקות ושיתופי פעולה עם התעשייה; שיעורים עיוניים על היסטוריה ותיאוריה של עיצוב; הרצאות אורחים, סדנאות, סיורים למפעלים והיכרות עם תהליכי ייצור שונים.

בשנים א'-ב' ילמדו הסטודנטים.ות להנדסת חומרים פולימריים קורסי עיצוב שפותחו עבורם על ידי המחלקה לעיצוב תעשייתי ויועברו ע"י מרצים ומרצות בעלי ניסיון וגישה בינתחומית בהוראה. 

בשנה ג' ישתתפו סטודנטים.ות משתי המחלקות בקורסי סטודיו (PBL) משותפים. בקורסים אלה יינתן דגש על נושאי חתך רלוונטיים לשני התחומים, תוך שיתוף פעולה עם גורמים מהתעשייה. 

בשנה ד' תתאפשר עבודה בצוותים על פרויקטי גמר משותפים ו/או תמיכה בהנחיה של מרצים בכירים משתי המחלקות.

במהלך 4 שנות הלימוד במסלול, יתקיימו מסגרות משותפות הכוללות הרצאות אורחים מהארץ ומחו"ל, סיורים מודרכים בתעשייה, במפעלים ובמרכזי חדשנות, ביקורים במוזיאונים, תערוכות ואירועי עיצוב.

בראש העמוד: פרויקט הגמר של אלון בן דוד (צילום באדיבות שנקר)

לפרטים והרשמה מלאו את הטופס ואחד מיועצי הלימודים שלנו יחזור אליכם בהקדם!

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים