בינתחומיות בשנקר

שנקר רואה בחינוך לבינתחומיות ערך מרכזי בתהליך ההכשרה של הסטודנטים והסטודנטיות לחיים ולעבודה. אנו מאמינים שהעתיד טמון בשיתופי פעולה בין הנדסה לעיצוב ואמנות: שיתופי פעולה בין דיסציפלינות שונות, בין מתודולוגיות עבודה, צורות מחשבה, דרכי התבוננות על העולם ואופנים שונים של פתרון בעיות ומענה על אתגרים.

מתוך קולקציית הגמר של דנית פלג - בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה 2015 - אשר יצרה קולקצייה היסטורית ומדוברת בהדפסת תלת-ממד (צילום: רפי דלויה)

אנו שוקדים על פיתוח מתודולוגיות עבודה היברידיות; על הקניית יכולות עבודה צוותית ובינתחומית; על הרחבת תחומי הפעולה של הסטודנטים ושל המרצים והקניית מיומנויות התמודדות עם אתגרים מורכבים. אנו פועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה ואחריות חברתית, מתוך כוונה להכשיר את הדורות הבאים של מהנדסים ומהנדסות, מעצבות ומעצבים בעלי תחושת אחריות אזרחית והנעה לפעולה. העבודה הבינתחומית מאפשרת להתמקד בהווה ובעתיד, להתמודד עם אתגרים קונקרטיים ועם מצבים אקוטיים. היא מייצרת ארגז כלים חדש עבור מקצועות העתיד ומאפשרת גמישות מחשבתית, עבודה היברידית, אחריות אתית כלפי הקהילה והחברה, יזמות, מעורבות בהתפתחויות.

קורסים ומסלולים -

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים