תכנית הלימודים בתואר שני בעיצוב למהנדסים

תכנית הלימודים מורכבת מארבעה סמסטרים והיא מרוכזת בימי חמישי-שישי על מנת לאפשר לאנשים עובדים ללמוד תואר מתקדם ורלוונטי התורם באופן מיידי לסביבת העבודה שלהם. השנה הראשונה מוקדשת לרכישה של ארגז כלים משוכלל בתחום מחשבת העיצוב, ההמחשה והדיגום, היכרות עם מגמות וגישות בניהול עיצוב ויזמות, ועבודת סטודיו על פרויקטים מעשיים בהנחיה של מרצים מובילים. השנה השנייה תוקדש לפיתוח שני פרויקטים, ביחידים ובקבוצות, תוך היכרות עם מכוני המחקר השונים בשנקר (חדשנות בטקסטיל; בנייה ירוקה; אינסטנט אימג'ינג) ותכנית האקסלרייטור "אקט-שנקר".

במהלך הלימודים, התכנית תקיים פורום שבועי "מהנדסים ומעצבים הצלחה" אליו יוזמנו אורחים מהתעשייה כדי לחלוק עם הסטודנטים מקרי מבחן בהם עבודה משולבת של יזמים, מנהלים ומעצבים הובילה לפריצת דרך ולפיתוח מוצרים, שירותים ומערכות מובילים בתחומם. האורחים ישתפו את הסטודנטים בתהליכי העבודה והיצירה בחברות שלהם, ויוזמנו להשתתף במפגשי הנחיה והגשות לאורך ארבעת הסמסטרים. הקשר ההדוק עם בכירים בתעשייה יעניק לסטודנטים משוב בזמן אמת על הפרויקטים שלהם, וייצר עבורם רשת ענפה של קשרים להמשך דרכם היזמית והמקצועית.

>> אל תחכו! הירשמו עכשיו והבטיחו את מקומכם

לצד לימוד יישומי ותיאורטי בשיעורי סטודיו, הסטודנטים ייצאו לסיורים מקצועיים וביקורים בחברות וסביבות פיתוח לטובת היכרות עם מקרי מבחן בשטח. כמו כן, לאורך התואר יתארחו אורחים מחו"ל ויעבירו סדנאות מרוכזות בהן יחלקו עם הסטודנטים את תחום המחקר הייחודי שלהם וינחו אותם ביצירת פרויקט עצמאי.

בראש העמוד: נעה מתתיהו, מצלמה לתיעוד אירועים, סטודיו מבוא שנה א' בהנחיית איל קרמר (הדמיות: נדב גולדנברג)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>