פעילות דקנאט שנקר בזמן משבר הקורונה

סטודנטים וסטודנטיות יקרים,

משבר הקורונה נוכח בחיי כולנו ומשפיע עלינו רמות בכל היבטי החיים. אנו מתמודדים עם סוגיות רגשיות, כלכליות, אקדמיות מורכבות בתוך מציאות של אי וודאות.

אנחנו מקווים כי בימים אלו כוחה של הקהילה גדולה מכוחו של היחיד והצורך לעמוד זה לצד זה ולסייע למי שזקוק מאלץ אותנו לחשוב ולנהוג ביצירתיות קולקטיבית ובשיתוף. אנו מצפים כי קהילת שנקר תפעל כקהילה תומכת ומחבקת וקוראים לכם לגלות ערנות וסולידריות.

צוות הדקאנט נמצא כאן אתכם ולצידכם, קשובים לכם.ן ולצרכים שלכם.ן כדי לאפשר שגרת לימודי שוטפת יחד עם אוזן קשבת ומענה רווחתי אישי.

בשנקר תכנית הלימודים של סמסטר ב' מתקיימת כסדרה באופני הוראה שונים ומקוונים בהתאם למערכת השעות של סמסטר ב.' אנו בדקאנט נפעל כדי לסייע לכם לצמצם למינימום האפשרי את הפגיעה בלימודים בעקבות המצב במיוחד לסטודנטים השוהים בבידוד.

כתמיד, הדקנאט עומד לרשותכם ואנו קוראים לכם לפנות אלינו בכל שאלה, בעיה, רצון לשיחה או לייעוץ אקדמי או אישי. אנו דואגים לבריאותכם ומבקשים ממכם להישמע להנחיות משרד הבריאות. בשלב זה ועד לסוף חופשת פסח הקמפוס סגור להגעה לסטודנטים.יות. סטודנטים.יות הנמצאים בבידוד מתבקשים לפנות לצוות הדיקנאט.

במסגרת משבר הקורונה, דקנאט הסטודנטים יעבוד במתכונת חירום וצוות הדקנאט יהיה זמין באופן מקוון (לטופס הפנייה לדקנאט לחצו כאן) ומערכת ה-MOODLE.

כתמיד, הדקנאט ישמח לסייע לכם; בכל בעיה פרטנית שמתעוררת אתם מוזמנים לפנות אלינו.

התפשטות הנגיף הופכת את המציאות לדינמית מאוד. לכן חשוב במיוחד לדווח לדקאנט על כל שינוי במצבכם, ללא שיהוי. אנחנו מצידנו תאים את הסיוע הנדרש למצב המשתנה, ונמשיך לעדכן אתכם בכל הנחיה חדשה.

עומדים לשירותכם בכל עת.

בברכה,

ד"ר ורד זפרן-גני, דיקנית הסטודנטים.ות וכל צוות הדקנאט.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים