מידע למועמדים: תנאי קבלה לפקולטה לעיצוב ע"ש עזריאלי

הפקולטה לעיצוב של שנקר מהווה מרכז לימודי ייחודי העוסק בקידום העיצוב והאמנות: זירה אקדמית מעודכנת במגמות העכשוויות, המאופיינת בשילוב ובשיתוף פעולה עם גורמי חוץ בתחומי התעשייה, הסביבה והתרבות בישראל, כמו גם עם מחלקות ההנדסה בפקולטה האחות.

מתוך התפיסה שמעצב טוב אינו יכול להסתגר בגבולות דיסציפלינה אחת, נבנה בשנקר מרקם פעילות חוצה-תחומים המאפשר שיח, דיון ועשייה מגוונים, המאפשרים להרחיב את פוטנציאל הלמידה של הסטודנטים מעבר להוראה המחלקתית. 

תפקידה האקדמי של הפקולטה מתאפיין במימוש פוטנציאל קידום הידע והפעילות המעשית בתחומי מחקר העיצוב, לפיכך מזמנים הלימודים במחלקות העיצוב שיתופי פעולה מרתקים ופורים, פרויקטים בינלאומיים, מיזמים עם מפעלי תעשייה ויוזמות חברתיות/מוסדיות/סביבתיות - כולם תורמים לקידום הידע, התיאוריה והפעילות המעשית בתחומים המקצועיים השונים.

לצד 7 מחלקות העיצוב בהן ניתן ללמוד תואר ראשון (B.Sc), מציעה הפקולטה תכנית ייחודית לתואר שני בעיצוב (M.Des) הכוללת מסלול לימודים עם ובלי תזה בעיצוב רב תחומי. התוכנית מתאימה לבוגרי תואר ראשון בכל מקצועות העיצוב ובמקצועות משיקים להם.

המועמדים לתואר ראשון במחלקות העיצוב חייבים בזכאות לתעודת בגרות ובחינות מיון. לפרטים מלאים על תנאי הקבלה הקליקו על המחלקה הרלוונטית:

מחלקה הרשמה לשנה"ל תשפ"ג שלבי מיון

תקשורת חזותית

ההרשמה סגורה!

שלב א': 16.02

שלב ב': 10-13.04.22

עיצוב אופנה

ההרשמה סגורה!

18.7.22
עיצוב תכשיטים

ההרשמה פתוחה!

31.8.22
עיצוב טקסטיל

ההרשמה פתוחה!

15.2.22
עיצוב תעשייתי

ההרשמה סגורה!

שלב א': 22.03.22

שלב ב': 01.04.22

עיצוב פנים, מבנה וסביבה

ההרשמה סגורה!

הגשת תרגיל: 21.08.22

ראיונות: 04-09.09.22

תואר שני בעיצוב

ההרשמה פתוחה!

יעודכן בהמשך
תואר שני - כיתת מהנדסים ההרשמה פתוחה! 18.07.22
תואר שני - עיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים ההרשמה פתוחה! בתיאום טלפוני

שימו לב: לאור התקופה מועדי המיון המצוינים כפופים לשינוים

לפרטים נוספים צרו קשר עם מרכז המידע והרישום ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים