מסלולים נוספים ליזמות באוניברסיטת ת"א

במסגרת מרכז היזמות המשותף של שנקר ואוניברסיטת ת"א, סטודנטים.יות בשנקר רשאים להירשם גם ללימודי יזמות במסלולים נוספים אשר מציע המרכז בקמפוס ת"א.

התכנית בת"א מוצעת בארבעה מסלולים:

  • יסודות היזמות – TAU-Base
  • יזמות חברתית  – Social Impact Tel Aviv (SITA)
  • מודלים ביזמות  – TAU-Models
  • יזמות טכנולוגית – TAU-UP

תחומי היזמות

TAU Base: יסודות היזמות

מודול לימוד יסודות היזמות. הקורסים מקנים לסטודנטים יסודות רחבים ומוצקים בעולם היזמות. הכרת מושגי יסוד וכלים מרכזיים בפיתוח בניית מיזמים חדשים. כולל קורס בחירה המאפשר לסטודנטים ללמוד על יזמות בתחום הלימוד העיקרי שלהם, כגון: יזמות בתרבות, יזמות במדעי הרוח, יזמות בדרום  מזרח אסיה ויזמות בחינוך. במסגרת הבחירה ניתן יהיה להעמיק ביזמות עסקית או ביזמות חברתית.

Social Impact Tel Aviv) SITA): התמחות ביזמות חברתית

העולם זקוק ליזמים אשר ירצו וידעו כיצד להתמודד ולפתור את הבעיות החברתיות והסביבתיות המורכבות המקיפות אותנו במטרה לשפר את איכות החיים של כולנו.

תכנית היזמות החברתית של אוניברסיטת תל-אביב SITA, שואפת לעודד סטודנטים וסטודנטיות בראשית דרכם האקדמית להפך למנהיגים המשתמשים בחדשנות ויצירתיות כדי ליצור פתרונות חברתיים וסביבתיים ברי קיימא ובעלי אימפקט חיובי משמעותי על העולם בו אנו חיים.

במסגרת מסלול התמחות ביזמות חברתית SITA, נלמד על מודלים שונים וחדשניים ליזמות חברתית פורצת דרך וברת קיימא בארץ ובעולם וננגיש לתלמידים ארגז כלים ייחודי שמסייע ליזם החברתי להגדיר בעיה, להבנות פתרון, לגייס כסף, לשווק, למכור ולמדוד השפעה חברתית.

TAU-Model: מודלים ביזמות

יזמות היא גם היכולת לראות תמונה רחבה של כלי היזמות ואיך הם באים לידי ביטוי במגוון דיסציפלינות. מסלול זה יאפשר לסטודנטים ללמוד על יזמות מנקודות מבט שונות ולהעמיק בהבנת תהליכי היזמות בדיסציפלינות השונות, כגון יזמות בחינוך, בתרבות ובמדעי הרוח. המסלול יקנה לסטודנטים, מצד אחד בסיס משמעותי בהבנת כלי היזמות ומצד שני, הבנה מקיפה ורחבה של תחום היזמות ומגוון היישומים שלו בענפים השונים.

TAU-UP: יזמות טכנולוגית

תכנית הדגל של אוניברסיטת תל אביב, המתבצעת בהובלת הפקולטה לניהול. התכנית מתמקדת בהקניית עקרונות פיתוח והקמה של מיזם עסקי-טכנולוגי חדש (סטארטאפ), ומאפשרת לסטודנטים מכל רחבי הקמפוס להתנסות באופן מונחה בתהליך של הפיכת רעיון עסקי או טכנולוגי למוצר או לשירות חדש. מיזמים נבחרים יופנו לתחרות המיזמים של הפקולטה לניהול ולהמשך פיתוח במסגרת TAU Ventures – חממת היזמות האוניברסיטאית. המסלול פתוח לסטודנטים מצטיינים משנת הלימודים השנייה ואילך. סטודנטים שיסיימו בהצלחה רבה את סדרת TAU-Base (יסודות היזמות) יוכלו להצטרף על בסיס התאמה ומקום פנוי ויקבלו פטור מ-6 ש"ס בתכנית.

טופס הרשמה ל -TAU-UP 

  • לפרטים נוספים על תכניות הלימוד באוניברסיטת ת"א לחצו כאן

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>