לימודי יזמות ומנהיגות יצירתית בשנקר

תכנית אקדמית מוכחת ופורצת דרך ללימודי יזמות!

יזמות בעידן הכלכלה היצירתית

הכלכלה היצירתית הינה קטר חדש וצומח בעולם היזמות והכלכלה העולמית.

בכלכלה היצירתית, תחום העיצוב מבסס מתודולוגיות וטכניקות עבודה חדשות המחליפות את סט הכלים הניהולי המסורתי ומיושמות היום בחברות המובילות את הכלכלה העולמית. הרבה מעבר לחוויה אסטטית, התעשיות היצירתיות המניעות את הכלכלה קדימה עושות זאת על ידי יצירת ערך חדש, דרכים חדשות לשיתוף משאבים, יכולת להסתכל על כל פרט בעשייה העסקית מפרספקטיבה חדשה ולזהות שינויים חברתיים. הן שוברות מוסכמות ומציעות חלופות שמתורגמות לחדשנות וליתרון תחרותי.

 

כלכלה יצירתית במספרים

מאחורי 31% מסטרטאפים בעולם שאת מוצריהן אנחנו צורכים על בסיס יומי עומדים מעצבים-יזמים. החברות המובילות היום את הכלכלה העולמית, כמו Kickstarter, Spotify ו-Airbnb, שהמייסדים שלהם הם מעצבים, הן דוגמא מובהקת לסוג חדש של חדשנות וחשיבה חדשה העומדת בבסיס הצלחתן - ניפוץ המודלים הקיימים בתחום בו הן פועלות.

הכלכלה היצירתית בשנקר

לנוכח המגמה העולמית שנקר ואונ' תל-אביב מציעות לראשונה מסלול יזמות יחיד מסוגו בארץ – יזמות ומנהיגות יצירתית בעידן הכלכלה היצירתית.

תכנית הלימודים מציעה למידה מאורגנת וקוהרנטית לרכישת גוף ידע משמעותי, המאפשר לסטודנטים להכיר את שדה העיצוב המתפתח ואת תרומתו לעולם העסקי - יזמי, ומשלבת מתודולוגיות מתקדמות מעולמות הסטארט-אפ והכלכלה היצירתית עם כלים ייחודיים לתהליכי חשיבה יצירתית ליצירת ערך ממשי בשוק העבודה.

מקבץ הקורסים המוצע במסגרת זו, מכשיר אתכם ואתכן לפרופיל מקצועי חדש ולסט יכולות, לנווט באפקטיביות בין יצירתיות ודרישות עסקיות ולהיות יזמים, מנהיגים יצירתיים, מנהלי חדשנות, מנהלי מוצר או מנהלי אסטרטגיה בחברות וארגונים.

מסלול היזמות בכלכלה היצירתית פונה לסטודנטים מכל הקשת האקדמית – מעצבים, מהנדסות, מדעניות, אנשי פיננסים, עסקים ואנשי רוח משנקר ואוניברסיטת תל אביב. ויש גם תעודה!

התכנית בהיקף של 8 נ"ז או בהיקף מלא של 16 נ"ז מתוך מגוון קורסי בחירה בשנקר ואונ' תל-אביב. הקורסים, בהנחיית סגל בכיר משנקר ומהחברות המובילות במשק, מבוססים על קבוצות למידה קטנות, עבודה בצוותים בין-תחומיים ולמידה מבוססת פרויקטים.

בואו להיות חלק מהמגמה העולמית ולשנות אתנו את הנרטיב של עולם היזמות! לפרטים נוספים ניתן לפנות ל-act-shenkar@shenkar.ac.il

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים