ברוכים הבאים לתואר שני בהנדסת חומרים פולימרים

התכנית לתואר מוסמך בהנדסת חומרים פולימרים שאנו מובילים היא היחידה מסוגה בישראל והוקמה במטרה להכשיר מהנדסים בעלי יכולת לפיתוח ולמחקר לתעשיות הפולימרים והפלסטיקה בישראל, בכדי להעלות את רמת המו"פ ולהתפתח לתחומים עדכניים וחדשים בתעשיות אלו.

 האישור לפתיחת התכנית התקבל בברכה גם בקרב תעשייני ענף הפלסטיקה והפולימרים ובמעמד ההשקה החגיגי הביעו סמי סגול (הבעלים של "כתר פלסטיק" ומבכירי התעשיינים בישראל) ומאיר בראל (מנכ"ל איגוד יצרני הפלסטיקה והגומי וסמנכ"ל התאחדות התעשיינים) תקווה שהתכנית תכשיר את דור החוקרים והמפתחים הדרושים לקידום תעשייה רבגונית זו. 

בגיבוש התכנית למוסמכים הצבנו לעצמנו שתי מטרות מרכזיות: להעלות את רמת הידע המדעי של הסטודנטים בתחומי הכימיה, ההנדסה, העיבוד והתוכן, כמו גם להכשירם בביצוע עבודות מחקר ופיתוח בפולימרים ופלסטיקה בהתאם להתפתחויות הגלובליות וצרכי התעשייה.

פתיחת התכנית הביאה לשיתופי פעולה בינלאומיים עם תכניות דומות בעולם, בהן ראוי לציין את ההסכם עם אוניברסיטת UMass Lowell במסצ'וסטס לתכנית משותפת לדוקטורט תוך ליווי ומימון משותפים. על בסיס הרמה האקדמית הגבוהה של הסגל והתשתית הייחודית שמציעה המחלקה בציוד ובמכשור למחקר ופיתוח, אנו מתכוונים לפעול להכרה בתכנית לדוקטורט בהנדסת חומרים פולימרים בשיתוף עם אוניברסיטאות בישראל. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים