ד"ר יונית רושו נבחרה לעמוד בראש המחלקה להנדסת תוכנה!

המועצה האקדמית העליונה של שנקר אישרה את המלצת ועדת האיתור למנות את ד"ר יונית רושו לעמוד בראש המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר.

ד"ר רושו הינה חברת סגל בכירה בשנקר במחלקה להנדסת תוכנה. ד"ר רושו מרכזת את תחום פרויקטי הגמר במחלקה, הידועים במורכבותם ההנדסית, קורסי הרצף המקצועיים, ומרצה בקורסי תכנות מתקדמים לאורך התואר.

ד"ר רושו בעלת תואר ראשון בהנדסת תוכנה, מחזור ראשון, מכללת שנקר. בעלת תואר שני במנהל עסקים. בוגרת תואר דוקטור PhD בחוג לניהול מידע וידע באוניברסיטת חיפה, בתחום פיתוח מידע רשתי. כיום עוסקת במחקר בפוסט-דוקטורט בפקולטה להנדסה באוניברסיטת בן גוריון בשיתוף מל"מ (המכון לחקר המתודולוגיה של המודיעין) בצה"ל, ולמעשה מהווה את הפוסט-דוקטורנטית הראשונה החוקרת בשיתוף אמ"ן. מחקר הפוסט-דוקטורט שלה עוסק בניתוח רשתי של קהילות ידע מודיעיניות בעת משבר הקורונה.

ד״ר יונית רושו חיברה את המדריך הפופולארי לבניית אתרים "HTML5 - הדור הבא" (בהוצאת בן-עמי) וכתבה טורים שבועיים ב"הארץ" ובנענע10 על טרנדים בטכנולוגיה ברשת.

לאחר שני עשורים בהם שימשה כמתכנתת ווב בהייטק, בין היתר במיקרוסופט ובחברות מוליטימדיה, יסדה וניהלה חברה טכנולוגית לבניית אתרי פרימיום, עשתה אקזיט ומצאה את ייעודה בהוראה, במחקר ובניהול המחלקה להנדסת תוכנה, בה היא רואה את ביתה השני.

מד"ר רושו נמסר: "השורשים שלי נטועים עמוק בהוראה ובחינוך. נולדתי למשפחה של מורים, מראשוני המורים בכפר סבא. חונכתי ש- "להיות מורה זה בא מהלב". לימדו אותי שלהיות מורה- משמעו, לדעת להקשיב לכל תלמיד/ה ולתת לו/לה את הבמה. לדעת לעורר סקרנות. משנת 1998 המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר היא הבית השני שלי. אני בוגרת המחלקה, מחזור ראשון. האהבה והאמונה שלי בבית זה מושכות אותי קדימה. אני גאה להיות ראש המחלקה להנדסת תוכנה. מחלקה בצמיחה ובתנופה. ביחד, נתכנת כל חלום למציאות."

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>