וואלה! בית: בוגרי שנקר ומרצה מככבים ברשימת "10 המעצבים הישראלים מעוררי ההשראה" לכבוד יום העצמאות

תעשיית העיצוב בישראל היא ללא ספק אחד הדברים המשמחים שיש במחוזותינו. אפילו הסטארים הבינלאומיים מעידים זאת, ושבוע העיצוב האחרון שנערך במילאנו אשר נחשב לאירוע המכונן בתחום הוא הוכחה נוספת לכך.

הישראלים חלשו כמעט על כל נקודה בבירת העיצוב והצליחו למגנט אליהם אלפי מבקרים. גם ביריד צבע טרי 8 שנערך בתל אביב בתחילת אפריל, נפתחה חממת עיצוב שגרמה לרבים לשמוט את הלסת. לכבוד יום העצמאות ה-68 למדינת ישראל קיבצנו עשרה מהמעצבים שלקחו חלק ביריד זה. הם מציגים תמהיל מקורי, יצירתי והכי חשוב - כחול לבן.

עושים כבוד לשנקריסטים בין עשרת המעצבים הישראלים מעוררי ההשראה:

  • אסף וינברום, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי, מספר: "כשסיימתי את לימודי במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר, הבנתי שאני פחות מתחבר לעבודה מול מחשב ויותר נהנה מליצור בעבודת יד. ב-2010 פתחתי את הסטודיו שמתמחה בעיצוב וייצור גופי תאורה". 
  • מיקה בר, בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל, עוסקת בפניתוח ויצירת בדים תלת-ממדיים בטכניקות הדפסה ייחודיות: "למדתי במסלול עיצוב טקסטיל בשנקר, לאחר מכן למדתי במסגרת קורס המשך בפוליטכניקו, מילאנו. ב- 2012 הקמתי את הסטודיו בתל אביב ומאז אני פעילה בו".
  • אורי ארואסטי, מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי, מתמחה בפיתוח ועיצוב מוצרים למרחב הביתי: "התמחתי בחברות ובתי עיצוב העוסקים בייצור מודלים לתעשייה, שם רכשתי ידע ופרקטיקה בחומרים מגוונים ובתהליכי עבודה. לפני כשלוש שנים הקמתי את הסטודיו בו אני פועל כמעצב מייצר, העשייה היומיומית שלי משלבת עבודה ידנית תוך שימת דגש על עיצוב, אסתטיקה ופונקציונליות". 

לקריאת הכתבה המלאה ב"וואלה! בית" לחצו כאן!

בראש העמוד: גופי תאורה מעץ של אסף וינברום, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי (יח"צ)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים