וואלה!: מנורות פיסוליות ושולחנות אמנותיים: רוצו לראות את יריד צבע טרי

יריד האמנות העכשווית הגדול והמשפיע בארץ צפוי לציין השנה עשור של עשייה אמנותית. מדי שנה נודד היריד בין לוקיישנים שונים ברחבי העיר - מהיווסדו בבית מני ועד למיקומים מעניינים, כגון מתחם הגן הבוטני ומתחם הדרייב-אין של היכל הספורט העירוני החדש - כאשר למהדורת העשור נבחר במפתיע דווקא מרכז הירידים הוותיק והמוכר.

השנה יתרחב גם ביתן העיצוב של היריד, שזכה לשם עיצוב טרי שיצא לדרכו לראשונה לפני חמש שנים. יוצגו בו מעל ל-35 פרויקטים חדשים בעיצוב ישראלי ובינלאומי, של מעצבים ותיקים וידועים לצד מעצבים צעירים ומעניינים, שחלקם יצאו זה עתה מהאקדמיות השונות. אז מה צפוי לנו השנה בתחום העיצוב?

תמר ניקס, בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר והמחלקה לעיצוב תעשייתי בטכניון, ניקס פועלת תחת המותג "סטודיו Boodo" ומעצבת מוצרים לבית ולמשרד העשויים מלבד טבעי ומעור. "המינימליזם הוא ערך מרכזי בעבודתי" אומרת ניקס. "הוא שולט בדימויים, בטכנולוגיה ובחומר. העבודה שלי מתחילה מדימוי עשיר שהולך ומאבד פרטים עד שהוא מתמצה לקו אחד המרכז בתוכו את המהות בלבד", היא מוסיפה. בעבודתה נוטלת ניקס השראה מעולם הטבע, לו היא מעניקה רמות שונות של הפשטה.

​בראש העומד: דגמי סטודיו Boodo בראשותה של ניקס (צילום: יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>