מרמת גן לוויאטנם: המחלקה לעיצוב אופנה ייצגה את ישראל בתצוגה מרהיבה בשבוע האופנה הבינלאומי של ויאטנם לשנת 2017

ולתפארת האופנה הישראלית: המחלקה לעיצוב אופנה של שנקר ייצגה את ישראל בשבוע האופנה הבינלאומי של וויאטנם, שהתקיים בעיר הו-צ'י מין שבדרום המדינה. באירוע היוקרתי, שביסס את מעמדו כאחד הבולטים והחשובים בדרום-מזרח אסיה, השתתפו מיטב מעצבי האופנה בעולם, שחשפו בכ-20 תצוגות מרהיבות את מגמות העיצוב הלוהטות לקיץ הקרוב. 

בתצוגה השנקרית, שזכתה לשבחים רבים בקרב האורחים והמבקרים, כיכבו דגמים נבחרים של סטודנטים ובוגרים צעירים, המשקפים את עתיד האופנה הישראלית ואת שפתה הייחודית.

"אנחנו שמחים וגאים לארח את ישראל בשבוע האופנה ולהכיר את סיפורה ואת תרבותה דרך תצוגת האופנה של שנקר", בירכו מארגני האירוע את המשלחת הישראלית הנרגשת, אותה הובילו גב' לאה פרץ, ראש המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, וגב' רחל הדרי, חברת סגל בכירה במחלקה. 

צפו בתצוגת האופנה של שנקר בוויאטנם:

שבוע האופנה הבינלאומי של ויאטנם אירח למעלה מ-20 תצוגות של מעצבים מובילים מרחבי העולם, שחשפו את החזון האופנתי שלהם לאביב וקיץ 2017. במשך 3 ימים גדושים בחדשנות ובסטייל, הוצגו על מסלולי התצוגה דגמים ייחודיים של מיטב הכשרונות בזירת האופנה העולמית - ותיקים וצעירים כאחת. 

המחלקה לעיצוב אופנה הוזמנה להשתתף באירועים על-ידי שגרירות ישראל בוויאטנם, כמבשרת האופנה הישראלית ובהיותה אחד המוסדות המובילים בעולם לעיצוב אופנה, הזוכה מדי שנה להכרה בינלאומית ולפרסים יוקרתיים.

בראש העמוד: המשלחת השנקרית בשבוע האופנה הבינלאומי בוויאטנם (צילום: VIFW, יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>