כרזות של פרופ' ירום ורדימון נבחרו לאוסף הקבוע של המוזיאון לאמנויות דקורטיביות בפריז: "מעשירות את איכויותיו"

שש כרזות בעיצובו של פרופ' ירום ורדימון - דיקן הפקולטה לעיצוב וחתן פרס ישראל - נבחרו לאוסף הקבוע של המוזיאון לאמנויות דקורטיביות בפריז. חברי הוועדה המדעית של המוזיאון ציינו כי העבודות - כולן מתחומי החברה, הסביבה והתרבות - "מעשירות את איכויות האוסף" ואף החליטו להעניק לו חברות כבוד מיוחדת.

המוזיאון לאמנויות דקורטיביות שוכן סמוך ללובר וכולל אוספים חשובים בתחומי העיצוב, הפרסום, הטקסטיל והריהוט, כמו גם תערוכות מתחלפות. מדי שנה מתכנסת ועדת אוצרות מקצועית הבוחנת עבודות שונות מרחבי העולם ומחליטה על צירוף הבולטות שבהן לאוספי הקבע השונים.

פרופ' ורדימון הוא אחד המעצבים הבולטים והחשובים בעולם בתחומים של עיצוב תדמית ובניית מותגים, עיצוב גרפי, עיצוב בסביבה אדריכלית ועיצוב בשיווק. עבודותיו הוצגו בגלריות ובמוזיאונים החשובים בעולם והן מצויות באוספים של מוזיאונים מהשורה הראשונה, בהם המוזיאון לאמנות מודרנית בניו-יורק, מוזיאון ויקטוריה ואלברט בלונדון, המוזיאון המלכותי של הולנד, מרכז פומפידו בפריז ובמוזיאון ישראל בירושלים.

במהלך השנים זכה בעשרות פרסים ותארי כבוד, בהם "כדור הבדולח" - אות המצויינות בעיצוב של ה-ICOGRADA, אות המצוינות בעיצוב של ועידת דרום-אמריקה "דיסניו", עמית ועידת אספן לאדריכלות ועיצוב IDC (ארה"ב) וחבר ה-Alliance Graphique Internationale היוקרתי.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>