יצאה לאור מהדורה מיוחדת לכתב העת Text Tile, Tech Style

מהדורה מיוחדת לכתב העת של המחלקה לעיצוב טקסטיל - Text Tile Tech Style - יצאה לאור בגרסה חדשה, שעוצבה כספר השראה מלא אווירה.

עמודי הגיליון המהודר מאפשרים להתחקות אחר תהליכי היצירה המורכבים ורבי ההישגים של הדור הצעיר של מעצבי הטקסטיל, המרחיבים תדיר את עולמות התוכן שלהם. זאת דרך בחירה מוקפדת של הבולטות בעבודותיהם של בוגרי המחלקה בשנקר, אותן אצר האמן אורי צייג, שעמד בראשה עד לאחרונה.

המהדורה החדשה חושפת מארג דימויים והקשרים הנטווים למרחב יצירה משותף לאמן, בעל המלאכה והמעצב. כך מוארים מחדש ארבעת הגליונות הקודמים של כתב העת, תוך הנגשת התחום המורכב והמרתק גם למי שאינו בקי בתפרים וברזים המעודנים המרכיבים אותו.

המהדורה החדשה של כתב העת המחלקתי לענייני טקסטיל (צילום: אחיקם בן-יוסף)

התוצאה המרשימה - אותה עיצבה ברגישות נועה סגל - מוכיחה שוב את הרלוונטיות של היצירה הרכה, המחברת בטבעיות בין הדקורטיבי לשימושי ומצביעה על הקשר בין האותנטיות של התוצרים לשליטה באמצעי הייצור. את הספר ניתן להשיג במחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר ובקרוב יופץ בחנויות הספרים והעיצוב המובחרות בארץ.

המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר מקנה את הידע והכלים ליצירה מקצועית, אותנטית ורלוונטית בתחום. היא מציעה התנסות מעשית מטובי המורים, כמו גם רקע תיאורטי משלים להעשרת הבנת העולם המורכב הזה. בתוך כך, מאפשרים הלימודים במחלקה שיתופי פעולה מפרים עם מעצבים בתחומים אחרים ועם סטודנטים ובוגרים של מחלקות אחרות.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים