STEP: מערך קורסים פורץ דרך של לימודים משולבי התנסות בתעשייה

במסגרת שנה"ל תש"ף, שנקר שמחה לבשר על הקמתה של תכנית חדשה שמטרתה לעזור לסטודנטים וסטודניות להשתלב בתעשייה.

לראשונה יתקיים מערך קורסים פורץ דרך של לימודים משולבי התנסות בתעשייה. מערך זה, שקיבל את אישור המועצה להשכלה גבוהה, יכיל בשנת הלימודים הקרובה 3 קורסים ויקרא STEP פעילות חדשה שראשי התיבות שלה הן: - Shenkar's True Experience Program.

בשבועות הקרובים ייפתחו להרשמה שלושה קורסים משלבי התנסות, שבכל אחד מהם ישנו חלק התנסותי-פרקטי בארגונים החיצוניים לאקדמיה כגון: חברות בתעשייה, ארגונים בעלי אימפאקט חברתי וכן סטארט-אפים.

קורסים אלו, שאושרו ע"י המועצה להשכלה גבוהה, יעניקו לסטודנטים הלומדים אותם נקודות זכות, בד בבד להתנסות מעשית שתאפשר פתיחת דלת לעולם התעשייתי עוד במהלך תקופת הלימודים באקדמיה.

  • אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהקורסים החדשים, במידה וברצונכם לקחת חלק בקורסים המוצעים לחצו כאן – מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם עם כל המידע לצורך הרשמה.

פרטי הקורסים המוצעים בשנה"ל תש"פ ויזכו את הסטודנט.ית ב-4 נקודות זכות:

שם הקורס חברי הסגל מקומות פנויים שעות הקדשה נדרשות אופי הקורס תיאור הקורס
קורס יזמות חברתית (TOM תיקון עולם מייקרז) אורלי כהן-אלורו ושרגא קירשנר 16 120 קורס סמסטריאלי

הקורס יערך בשיתוף ארגון TOM - מיזם בינלאומי, ישראלי במקור, המייצר פתרונות ברי השגה עבור אנשים עם מוגבלויות ובעיות זנוחות, אשר אין להן פתרון קיים בשוק וזאת במטרה לשפר את איכות חייהם באופן משמעותי.

במרכז הקורס נמצאים שיתופי פעולה ומפגשים בין צוותי מהנדסים ומעצבים (המייקרז,) לבין בעלי הצורך וזאת על מנת לקדם את עולם הנגישות והצרכים המיוחדים ממקור ראשון.

הקורס יעסוק בעיצוב ופיתוח מוצרים פיזיים שישנו את חייו של אדם או קבוצת אנשים עם צרכים מיוחדים.

הכלים ירכשו על ידי התנסות בעולם האמיתי, בבניית מוצרים חדשים, ומציאת פתרונות על ידי מיזמים ל'-לקוחות' קצה אמיתיים.

קורס התמחות פרקטית בתעשייה רואי זרחיה 25 120 שעות פרקטיקום + מפגשי אקדמיה קורס סמסטריאלי

מהות הקורס הנה לגשר על הפער שבין העולם האקדמי לתעשייה וזאת על ידי התנסות פרקטית בתחום לימודיו של הסטודנט ובכך להתוות את הדרך לקראת היציאה לשוק העבודה.

המשתתפים בקורס ירכשו ניסיון, מומחיות, ידע וכלים מקצועיים וחברתיים ובעיקר - מעשיים במטרה לשפר את סיכויי ההצלחה בעולם התעשייה וזאת באמצעות סדרת הרצאות וסדנאות משולבות בתכנית התמחות מעשית בחברות סטארט-אפ וחברות טכנולוגיות מובילות.

מוזמנים ומוזמנות להתרשם מהתנסותה של סתיו רוזנטל, סטודנטית לתקשורת חזותית שהתמחתה בחברת Autodesk.

קורס צוותי חדשנות בינתחומיים בתעשייה - התנסות מעשית טל גולדרט והגר בן שלום   120 קורס סמסטריאלי

בקורס הזה לקחנו את ההתמחויות צעד אחד קדימה - מדובר בקורס התמחות בצוותים בינתחומיים, ראשון מסוגו, בו תזכו להתמחות בחברה בתעשייה או בסטארט-אפ, בשיתוף עם סטודנטים ממחלקות שונות ותהוו "צוות חדשנות" בינתחומי עבור הארגון החונך.

הקורס הוקם מתוך ההבנה כי החיים שלאחר התואר יזמנו לכם הזדמנויות מקצועיות דינאמיות ורב תחומיות, שידרשו מכם גמישות מחשבתית, עבודה בצוות, תהליכי חשיבה מורכבים וביקורתיים ולא פחות חשוב - היכולת לשתף פעולה עם אנשי מקצוע שונים משלכם.

 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>