לרקום הצלחה: סתיו אופמן זכתה בפרס Hand & Lock היוקרתי בלונדון

לונדון כן מחכה לה: סתיו אופמן - סטודנטית במחלקה לעיצוב אופנה - זכתה בפרס Hand & Lock היוקרתי אשר נערך בלונדון לפני מספר ימים. אופמן זכתה בקטגוריית עבודות סטודנטים ברקמת יד אופנה על שמלת כלה בעיצובה וקיבלה פרס בסך כ-3500 דולר. תערוכת המועמדים וטקס הענקת הפרסים החגיגי נערכו בלונדון, שאליה הגיעה אופמן הישר מההתמחות שלה בניו יורק אצל קובי הלפרין, מעצב הנודע ובוגר המחלקה בעצמו.

המותג Hand & Lock הוא בית הרקמה היוקרתי ביותר בלונדון ומעניק שירותים בין היתר למשפחת המלוכה, מותגי עיצוב אירופאים מובילים, צבא בריטניה והציבור הרחב. מטרת הפרס היא לקדם את השימוש ברקמה ידנית בתוך תעשיות האופנה, תחפושות וטקסטיל. הם מעניקים לאמנים, סטודנטים ואנשי מקצוע פלטפורמה להתחבר עם אנשי תעשייה אחרים ובכך מעניקים להם חשיפה, משפרים את טכניקות הרקמה ושומרים על המסורת חיה ונעה קדימה במציאות של ימינו. 

חלל תערוכת הפרס (צילום: יח"צ)

שנת 2017 מסמנת את חגיגות 250 שנה לקיומו של המותג הבריטי ו-18 שנה מאז תחילת התחרות. הנושא נכתב על ידי פולי קני מ-London College of Fashion והמועמדים התבקשו "לחגוג, להשתחרר ולהיסחף בחופש ילדותי, לחגוג היסטוריה, תרבות גלובלית, חוש של מקום, חוש זהות ולחגוג רקמה וחיים".  32 הפיינליסטים נבחרו בקפידה והוצגו באולם הגדול של Bishopgate Institute לצד אמנות עכשווית אופנה ואקססוריז.

​בראש העמוד: הדגם הזוכה של סתיו אופמן 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים