פעילויות מלגאים בשנקר

במסגרת הלימודים בשנקר, עשרות סטודנטיות.ים משתתפים בפעילויות מלגאים במהלך שנת הלימודים. הנה כמה מהסיפורים יוצאי הדופן של שנקר יחד עם חברות ועמותות לטובת הקהילה:

פרויקט MAX

תכנית MAX  הנה תכנית חינוכית מעשית למנהיגות חברתית טכנולוגית, בה פועלים יחדיו צוותי משימה רב-תחומיים' המורכבים מתלמידי י"ב במגמות טכנולוגיות ומסטודנטים ובוגרים לפיתוח עסקי ולעיצוב, לטובת פתרון אתגרים חברתיים של עמותות וארגונים. במסגרת התכנית, הצוותים מאפיינים ומוציאים לפועל אבי טיפוס ומוצרים ראשוניים, בעלי ערך לחברה ולסביבה. התכנית מייצרת שינוי חברתי דרך הנבטת מיזמי האימפקט הטכנולוגים שפותחו במסגרתה, למימוש וליישום בעולם העסקי חברתי. במהלך שנת הלימודים, MAX שיתפו פעולה עם 11 מלגאים, סטודנטים לעיצוב ממחלקות שונות, הלומדים בשנקר. מלגאי התוכנית לקחו חלק בפיתוח, אפיון ועיצוב אפליקציות אשר נותנות מענה לצרכים קיימים של עמותות, עיצובי מצגות, עיצוב תוכן שיווקי ופרויקטים פנימיים בארגון.

miiday

במסגרת הפרויקט, עבדה מיקה מידר - סטודנטית שנה ב' לתקשורת חזותית - וצוותה, בשיתוף עם עמותת "בית הגלגלים", אפיינו ופיתחו אפליקציה מותאמת אישית, העוזרת לארגן את פעילות היום יום של בעלי מוגבלויות פיזיות ועוזרת לרכז את כלל הפעילויות המתקיימות בעמותות ומחוצה להן בצורה נגישה ומותאמת.  מיקה הייתה אחראית על עיצוב המסכים לממשק ניהול המערכת.

LIFE GUARD

במסגרת הפרויקט, אריאל מדינה - מעצב תקשורת חזותית וסטודנט בתואר השני לעיצוב - וצוותו, בשיתוף עם ארגון "בטרם", אפיינו ופיתחו מוצר הכולל מצלמה חכמה שתתריע לבעלי הבריכה כשנכנס פעוט או ילד לשטח הבריכה ללא השגחה, במטרה למנוע כניסה לא מבוקרת של ילדים לבריכה, דבר העלול להוביל לסכנת טביעה. אריאל אמון על העיצוב האפליקציה וחומרי הקיט של המוצר.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים