בית הספר להנדסת תעשייה וניהול בשנקר אירח את "יום המיומנויות" של ארגון יזמים צעירים בישראל

בית הספר להנדסת תעשייה וניהול בשנקר אירח את "יום המיומנויות" של ארגון יזמים צעירים בישראל.

בתאריך 4 במרץ התקיים אירוע יום מיומנויות ואב טיפוס, בו השתתפו 15 קבוצות מאזור המרכז, הלוקחות חלק בתכנית הדגל של ארגון יזמים צעירים ישראל -"עושים עסקים".

במסגרת התכנית, כל קבוצה מקימה חברה, מפתחת מוצר, מייצרת אותו, מוכרת אותו ללקוחות ומשתתפת בתחרויות אזוריות, ארציות ובינלאומיות.

במהלך האירוע, היזמים הצעירים, הסטודנטים והמנטורים המשתתפים בתכנית, קיבלו הרצאות ממיטב המומחים מחברת  AT&T - UI/UXהבינלאומית. בין ההרצאות שהועברו ליזמים: מרעיון למוצר, מנהיגות, ניהול מותג, פרזנטציה אפקטיבית וחווית משתמש.

לאחר ההרצאות החל אירוע האב טיפוס - בו התלמידים הציגו מצגת עסקית בעברית ובאנגלית על המוצרים ועל החברה שלהם, הציגו את האב טיפוס וקיבלו הכוונה מקצועית להמשך התהליך.

יזמים צעירים ישראל פועלת בשיתוף פעולה עם בית הספר להנדסת תעשייה וניהול בשנקר לחינוך וטיפוח יזמות עסקית עם אימפקט חברתי בקרב בני נוער וצעירים הסטודנטים משנקר משמשים מנחים מקצועיים ועוברים תהליך עסקי משמעותי שמכין אותם לשוק העבודה המתחדש של המאה ה-21.

הדיקן המייסד של בית הספר להנדסת תעשייה וניהול, פרופ' אהוד מניפז המכהן כדירקטור מיסד של ארגון יזמים צעירים ישראל מדגיש את החשיבות של תכניות אקדמיות המקדמות חדשנות ויזמות באוניברסיטאות במחקר ובמכללות.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים