ברכות! פרופ' שמואל קניג זכה בפרס החדשנות של האגודה הבינלאומית לפולימרים

פרס החדשנות של האגודה הבינלאומית לפולימרים (Polymer processing Society- PPS) לשנת 2018 הוענק לפרופ' שמואל קניג דיקן הפקולטה להנדסה. פרופ' קניג הוא הישראלי הראשון הזוכה בפרס היוקרתי של האגודה עבור חדשנות ויצירתיות.

החברות באגודת הפולימרים PPS מוגבלת לחוקרים, ונמנים בה בעיקר חוקרים מהאקדמיה מעשרות מדינות בעולם. האגודה מקדמת שיתופי פעולה בינלאומיים בטכנולוגיה של פולימרים במטרה להעמיק את ההבנה והחדשנות הטכנולוגית החל מהרכב החומרים, השיטות לעיבודם ועד למוצרים הסופיים.

פרס החדשנות מוענק לחוקר מהאקדמיה או מהתעשייה על פיתוח חדשני שהגיע ליישום תעשייתי במדע וטכנולוגיה של פולימרים. הפרס הוענק לפרופ' קניג על 3 פטנטים גנריים, שהם פרי עבודת מחקר שערך במחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים ומרכז הפלסטיקה והגומי, ביישומי ננו-טכנולוגיה למניעת קורוזיה במתכות ומניעת התפשטות בעירה בחומרים פלסטיים. הפטנטים שהועברו לחברת נאנטו קלינטק, הרשומה באיטליה, ישראל וארה"ב, תמורת תמלוגים, הפכו למוצרים תעשייתיים שמכירתם החלה לפני שנתיים באירופה. הפטנטים קיבלו אישור בעשרות מדינות באירופה, צפון ודרום אמריקה, אסיה והמזרח הרחוק, ובכך מבטיחים את ההגנה על המוצרים ואפשרות מכירתם בשווקים הבינלאומיים.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>