התייחסות שנקר לידיעות בקשר לחקירה המתנהלת

התייחסות שנקר לידיעות בקשר לחקירה המתנהלת
 
שנקר ושנקר הנדסאים, מביעות אמפתיה רבה לסטודנטים/ות שנפגעו כתוצאה מביצוע העבירות, לכאורה, ומגנות בתוקף כל מעשה הסותר את הוראות הדין בכלל, ומעשים כגון אלה המיוחסים לחשודים, בפרט. עם היוודע הדבר לראשונה, פנה מנהל שנקר הנדסאים, אדרי' תמיר גרינברג, למשטרה והגיש תלונה כנגד המעורבים, ואף נפתחו הליכים משמעתיים, אשר הובילו לפיטורים.
 
שנקר קוראת לכל מי שחש פגוע, במישרין ו/או בעקיפין, מהאירוע החמור שנחקר, לפנות לדיקנט הסטודנטים, ותסייע לסטודנטים/ות המעורבים/ות באירועים נשואי החקירה, הן מהבחינה הפדגוגית והן מכל בחינה אחרת נדרשת.   
 
 
נציג כאן  התייחסות כללית מטעם שנקר לידיעות שהופצו לאחרונה, בקשר לעבירות של חדירה למחשבים ולתיבות דואר-אלקטרוני והפצת חומר אישי-אינטימי של מספר סטודנטיות בשנקר הנדסאים (להלן: "העבירות" ו/או "החשדות"), בהן חשודים עובדים לשעבר של שנקר הנדסאים: 
 
1. בימים האחרונים פורסמו ידיעות ושמועות שונות, בקשר לחשדות הנ"ל, לרבות בשיחות באמצעים שונים ובתקשורת. 
 
2. למיטב ידיעתנו ובהתאם למידע שנמסר לנו מגורמים שונים, בשבועות האחרונים מתנהלת חקירתם של מספר עובדים לשעבר של שנקר הנדסאים, החשודים בביצוע, לכאורה, של העבירות הנ"ל.
 
 
3. הנהלת שנקר פועלת בשיתוף פעולה מלא עם גורמי החקירה, וסמוכה ובטוחה כי משטרת ישראל תעשה את המוטל עליה כדי להשלים את החקירה, להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם החשודים בביצוע העבירות החמורות.
 
4. לאחר השלמת החקירה, תיידע הנהלת שנקר את ציבור הסטודנטים בממצאי החקירה, וזאת בהזדמנות הראשונה שהדבר יתאפשר על פי דין.
 
5. כדי לאפשר את השלמת החקירה כאמור, באופן מיטבי, נבקשכם להימנע מלבצע פעולות שונות, אשר עלולות, חלילה, להביא לפגיעה בהשלמת ההליך החקירתי ובפעולות שונות הנדרשות לחוקרי המשטרה לצורך הגעה לחקר האמת. 
 
6. בימים אלה ציבור הסטודנטים של שנקר הנדסאים נערך לבחינות החיצוניות והפניות, והנהלת שנקר הנדסאים עושה כל שביכולתה כדי להכינם בצורה הטובה ביותר. עם זאת וחרף ההשלכות הקשות של העבירות והפגיעה בסטודנטיות המעורבות (אשר הנהלת שנקר תעשה כל שבאפשרותה על-מנת לצמצם את עוצמתן), והצורך הטבעי של ציבור הסטודנטים למחות ולהביע תמיכה, אנו קוראים לסטודנטים ולסטודנטיות של שנקר הנדסאים, להמשיך ולשמור על שגרת לימודים טובה, ללא שיבוש הלימודים ו/או המבחנים הנדרשים, וזאת כדי למנוע פגיעה במבחנים החיצוניים של המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית (מה"ט). 
 
7. לקראת סיום נדגיש כי למיטב ידיעתנו, כלל הסטודנטים אשר יש חשש שחשבונותיהם נפרצו – יודעים על כך ואין סיבה לדאגה נוספת. 
 
8. נדאג כמובן לשתף אתכם בכל מידע נוסף, מיד כשהדבר יתאפשר.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>