פניה להגשת מועמדות לתפקיד נשיא/ת שנקר

מועד כניסה לתפקיד: 1.3.2020

 

שנקר הנדסה. עיצוב. אמנות. (חל"צ) ביססה את מעמדה כאחת המכללות המובילות בישראל ומחלקותיה אף זוכות למעמד יוקרתי ומוביל בדירוגים בינלאומיים. השילוב בין הפקולטות להנדסה, עיצוב ואמנות עומד בבסיס הרב-תחומיות האקדמית הייחודית של המוסד, כשהוא מאפשר לסטודנטים ולמרצים לחבר בין טכנולוגיות פורצות דרך עם תפיסות עיצוביות ואמנותיות עכשוויות.

נשיא/ת שנקר יישא באחריות לניהול האקדמי של שנקר ויפעל להמשך קידומה ופיתוחה של שנקר – הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית. הנשיא הנבחר ייצג את שנקר בפני הגופים המופקדים על ההשכלה הגבוהה, הציבור, גורמי חוץ ועוד, ויהיה כפוף לוועד המנהל ולחבר הנאמנים של שנקר.

אמות המידה המרכזיות לבחירת נשיא שנקר הינן:

  • תואר פרופסור, בעל הכרה ומוניטין אקדמיים;
  • היכרות קרובה עם מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל ומחוצה לה, ובפרט בעל הבנה ומעורבות בעולם האקדמיה, התרבות והיצירה האומנותית;
  • כושר ניהולי מוכח בתפקיד בכיר, יזמות, מנהיגות ויכולת לקדם פיתוח אקדמי ותשתיות פיזיות. על נשיא שנקר שייבחר יהיה לגבש מדיניות בתחומי הפעילות העיקריים של מוסד אקדמי (הוראה, מחקר, קשרים בין מוסדיים וכן קשרים עם הציבור והתעשייה וכו');
  • יכולת יצירת שיתופי פעולה מסחריים וגיוס תרומות;
  • קשרים מקצועיים-עסקיים עם תאגידים וגופים מקומיים ובינלאומיים;
  • הזדהות ערכית עם מטרות המכללה, חזונה, אופיה ומעורבותה הקהילתית.

הגשת מועמדות תיעשה על-ידי הרואים עצמם מתאימים, תוך צירוף קורות חיים מפורטים בעברית ובאנגלית, מכתב נלווה המתאר את התאמתם לתפקיד וכל מסמך אחר אשר תומך בעמידתם באמות המידה הנ"ל ובהתאמתם לתפקיד. את קורות החיים יחד עם החומר הנלווה יש לשלוח באמצעות דואר-אלקטרוני לכתובת Michraz2020@Shenkar.ac.il, וזאת עד ליום 19.11.2019 בשעה 12:00.

* המודעה מנוסחת בלשון זכר, אך מיועדת לשני המינים, זכר ונקבה, כאחד.

* ועדת האיתור שומרת על זכותה שלא לפנות לכל מועמד שיגיש מועמדותו, לפנות בעצמה למועמדים פוטנציאליים, לבחור במועמד שלא השיב למודעה זו או שהשיב לה באיחור וכן לבחור במועמד שלא התקיימו בו כל אמות המידה המפורטות לעיל.

* דיוני הועדה יתנהלו בסודיות מלאה.

* פניות מתאימות בלבד תיעננה.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>