סיור חבר הנאמנים בשנקר

במסגרת אירועי "סוגרים שנה, פותחים דלתות", נפגשו ביום חמישי (18.7) חבר הנאמנים של שנקר. אלה הגיעו לכנס, אותו אירחו יו"ר חבר הנאמנים אורית אפרתי ונשיאת שנקר פרופ' יולי תמיר;  את הרצאת ההעשרה העניק רואי זרחיה, סגן נשיא חברת קנדוק לקנביס רפואי וחבר סגל בביה"ס להנדסת תעשייה וניהול בשנקר. 

בפתח דבריה הסבירה אפרתי כי "אין ספק שתכנון עתיד ארוך טווח למוסד כמו שלנו זו משימה קשה ומחייבת. בעולמות התוכן אשר בהן שנקר פעילה העולם רץ קדימה - המדע, המחקר והפיתוח לא עוצרים. הקצב הוא מהיר וה-היום הוא כבר ה-אתמול. לא רק מוסדות ותיקים, אלא גם חדשים, לוטשים עיניהם בתחומים אטרקטיביים ששנקר נושאת על דגלה. כדי להישאר בקידמת הבימה - אנחנו צריכים לשמור על ראיה רחוקה ובהירה, קצב התפתחות מהיר ולהיות מובילי מצוינות בכל תחום בו אנו מצוים!". 

אורית אפרתי (צילום: אחיקם בן יוסף)

בפאנל הדוברים אודות השילוב בין מחלקות ההנדסה למחלקות העיצוב, השתתפו פרופ' שמואל קניג - דיקן הפקולטה להנדסה, פרופ' יעל מוריה - דיקנית הפקולטה לעיצוב, מירב פרץ - מנהלת התכנית לתואר שני בעיצוב למהנדסים, ד"ר ורד פנואלי, ד"ר מאירה לוי ואלון שטייאט, אשר דיברו אודות שיתופי פעולה כגון: הקמת Design Factory בשנקר, הצטרפות לSUGAR Network, תכניות התואר השני בעיצוב למהנדסים והתואר החדש לעיצוב משחקים דיגיטליים.

בהצגתה פרופ' תמיר בירכה את שנקר לקראת שנת היובל שנות פעילות. כמו כן, בשרה גם כי מדובר בשנתה האחרונה בתפקיד: "הקדנציה השנייה שלי הוקדשה לפיתוח המצוינות של שנקר. אני עוזבת מוסד שממוצב היטב במדדים בינלאומיים ובולט בתחומי של הנדסה, לימודים בינתחומיים, חדשנות וקשר עם התעשייה". 

פרופ' יולי תמיר (צילום: אחיקם בן יוסף)

בנוסף, השתתפו חברי וחברות חבר הנאמנים בסיור סביב פרויקטי הגמר של תלמידי הפקולטה לעיצוב בשנקר.

עוד השתתפו בכנס ובסיור: יקיר שנקר יעקב רוזן; ד"ר ציפי לנדאו, נעם לאוטמן, חנה פרי-זן, מיה ליקוורניק, יאיר סרוסי, גד פרופר, נחום פיינברג, אתי לבני, שוקי שוורץ.

צילום: אחיקם בן יוסף

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>