רוני עזגד זכתה באות "מרצה מעורר השראה" מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית

ללכת שבי אחריה: רוני עזגד, במאית, בוגרת ומרצה במחלקה לתקשורת חזותית, זכתה באות "מרצה מעורר השראה" מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית. הסטודנטים שהצביעו עבורה סיפרו על המרצה כי "רוני תמיד הגיעה לשיעורים עם כמות אנרגיות חיוביות שאי אפשר לתאר. בכל שיעור חשפה אותנו לתוכן עדכני ומעניין תוך שהיא דורשת מאיתנו את המיטב." והוסיפו כי "ההערות שלה תמיד היו חדות ומדויקות. גם ברגעי הלחץ רוני ידעה להרגיע ולהראות כי היא מאמינה בנו ועברה על כל הנדרש ביחד איתנו בשביל שנוכל להגיע לפרויקטים איכותיים".

עזגד היא במאית פרסומות וקליפים, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית ומלמדת בה פוסט פרודקשן ובימוי. בשנים האחרונות היא  מביימת, עורכת ומעצבת עבור להקת המחול בת שבע, והוכרה כיוצרת שותפה של הלהקה לצד אוהד נהרין. עבודתה עבור הלהקה הוצגה במוזיאון ישראל בירושלים וקצרה תשבוחות. כמו כן, היא ביימה קליפים רבים למוזיקאים מובילים כמו ג'ק אין דה בוקס, גלעד כהנא, אסף אבידן ועוד.

תחרות ה"מרצה מעורר השראה" נולדה בהשראת מיזם Teaching HERO שייסדה ד"ר טרי מגוויר, מנכ"לית הפורום הלאומי להוראה ולמידה באירלנד בשיתוף ארגון הסטודנטים במדינה. נציגי התאחדות הסטודנטים למדו את המתודה וייבאו את הפרויקט ארצה. למעלה מ - 3,5000 סטודנטים וסטודנטיות בכל רחבי הארץ הצביעו למרצים ולמרצות מעוררי ההשראה בחרו את המרצים באמצעות סקר מקוון שהופץ בנכסים הדיגיטליים של ההתאחדות.

" מעבר לכך שרוני מרצה מעולה עם יחסי אנוש מדהימים, היא גם מעצבת מעוררת השראה. היום ככשואלים אותי מה אני רוצה לעשות כשאסיים את התואר אני אומרת באופן חד וחלק ״רוני עזגד״. היא ראויה לתואר זה". סיפרו הסטודנטים

הענקת האות מוענקת ל-12 המרצים המצטיינים ביותר ומהווה את שיאה של התחרות הארצית אשר מתקיימת השנה בפעם השנייה מטעם התאחדות הסטודנטים הארצית. הפרס נועד להביע את הערכתם והוקרתם של סטודנטים וסטודנטיות את אנשי ונשות הסגל מכלל המוסדות להשכלה גבוהה, אשר הותירו את חותמם על מסלול חייהם בנוסף לקיום שיח פורה בנושא איכות וחשיבות ההוראה של מרצים באקדמיה והשפעתם על עיצוב דור העתיד של ישראל.

בראש העמוד: רוני עזגד (צילום: נאווה נויפלד)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים