עפים גבוה: חברת אינטרקיור גייסה כ-12 מיליון דולר לפיתוח העסקי והבינלאומי של קנדוק בתעשיית הקנאביס לשימוש רפואי

מנייתה של חברת הקנאביס אינטרקיור  (קנדוק פארמה) זינקה בעקבות הגיוס בכ-32% בבורסה בתל-אביב. החברה גייסה כ-12 מיליון דולר לפי שווי של 4.45 שקלים למניה, במחיר הגבוה ב-37% ממחיר הסגירה של המניה שלשום בבורסה בתל-אביב. המשקיעים העיקריים בגיוס הם אלכס רבינוביץ, בעל השליטה שישקיע 22.5 מיליון שקל, וגרי פגל, מייסד GMF Capital - קרן השקעות פרטית המתמחה בטכנולוגיה, נדל"ן ומוצרי צריכה. פגל ישקיע 22.5 מיליון שקל

חברת קנדוק בהובלת המנכ"ל רואי זרחיה, חבר סגל ומרצה בכיר בבית הספר להנדסת תעשייה וניהול, מוזגה לתוך אינטרקיור בראשותו של אהוד ברק. החברה, מגדלת קנאביס רפואי איכותי ברישיון משרד הבריאות החל משנת 2008 ונחשבת כאחת מחלוצות הענף בישראל ובתחילת דרכה אף חילקה בהנחיית המדינה קנאביס רפואי למטופליה ללא עלות. חוות הגידול של קנדוק הנמצאת בצפון הארץ, מנוהלת בצורה קפדנית בשילוב טכנולוגיות מתקדמות המבטיחות אספקה איכותית ורציפה של זני קנאביס רפואי תוצרת כחול-לבן. הצוות העומד בראשה, כולל אנשי אקדמיה ואגרונומים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, בעלי ידע תיאורטי ומעשי נרחב בשיטות גידול חקלאיות ובטיפול באמצעות הקנאביס הרפואי.

אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור, ברך על החדשות הטובות ואמר: "קנדוק של אינטרקיור היא החברה הציבורית הראשונה והיחידה בבורסת ת"א, המחזיקה ברישיון פעיל לכל שרשרת הערך של הקנאביס לשימוש רפואי, כאשר למנכ"ל רואי זרחיה ולבעל השליטה אלכס רבינוביץ יש ידע רחב ועמוק בפיתוח מוצרי קנאביס לשימוש רפואי וביוטכנולוגיה ובדרך העסקית והכלכלית להגשים את חזונה של החברה להפוך למובילה בתחום זה. אנחנו פועלים לבסס חברה גלובלית, ועל רקע זה בוחנים כעת את האפשרות להתחיל להיסחר בבורסת נאסד"ק, ופועלים להגדלת כושר הייצור והשיווק של החברה בארץ ובחו"ל."

בראש העמוד: Photo by Matthew Brodeur on Unsplash

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>