פלסטיקה בין מרוקו לישראל: פרופ' קניג ופרופ' דודיוק ייצגו את שנקר בכנס של האגודה הבינלאומית לעיבוד פולימרים

תחת חסותו של מוחמד ה-6 מלך מרוקו, התקיים במרקש הכנס ה-27 של האגודה הבינלאומית לפולימרים (PPS), בו השתתפו ראש המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר, פרופ' חנה דודיוק, ודיקן הפקולטה להנדסה, פרופ' שמואל קניג.

למעלה מ-580 חוקרים, אנשי אקדמיה ובכירים בתעשייה מ-62 מדינות לקחו חלק באירוע, שנערך זמן קצר לאחר הפיגוע בכיכר המרכזית במרקש ונשא את הכותרת "לא לטרור!".

קניג ודודיוק נבחרו לשאת את הרצאת הפתיחה היוקרתית (Keynote address) במושב הננוטכנולוגיה ביום השני של הכנס, שלעסקת ב-Nano Enhanced Reactive Polymer Systems. ככלל, זוהי הפעם הראשונה מזה עשור שמשלחת מדעית מישראל מבקרת במרוקו, כך שהשניים זכו לתשומת לב רבה ממארגני הכנס ומשתתפיו.

בתום הכנס הזמינו קניג ודודיוק לביקור גומלין בישראל את פרופ' מוסטפא בוזמינה, נשיא האקדמיה למדעים של מרוקו על שם חסן ה-2, המכהן גם כראש המכון המלכותי לננוטכנולוגיה ברבט. הוא ישתתף כמרצה אורח בכנס הננוטכנולוגיה הבינלאומי ה-7 של שנקר שיתקיים בפברואר 2012.  במסגרת ביקורו בארץ צפוי להיחתם מסמך לשיתוף פעולה בין שנקר והמכון המלכותי לננוטכנולוגיה בראשו הוא עומד.

בישיבות שהתקיימו במהלך הכנס הוחלט על צירופו של קניג כחבר בוועדה הבינלאומית לפולימרים ואף נקבע כי הכנס השנתי של 2014 יתקיים בישראל. על-פי התכנון, תארגן ותוביל את הכנס המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר יחד עם האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה, איגוד יצרני הפלסטיקה והגומי בהתאחדות התעשיינים ומוסדות אקדמיים נוספים בארץ.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>