פלסטיק פנטסטיק: הכנס החצי-שנתי של האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה התקיים בשנקר וננעל במפגש חגיגי של המחלקה

הכנס החצי־שנתי של האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה התקיים השנה בקמפוס שנקר עם חוקרים בולטים ודמויות מפתח באקדמיה ובתעשייה אשר התכנסו על מנת לשמוע הרצאות מרתקות בתחום. הכנס מוקדש השנה לתעשיית הפולימרים החכמה, החדשנית והמתקדמת ומביא סיפורי הצלחה של תעשיית הפולימרים, במגוון רחב של נושאים פרי מחקר ופיתוח ישראליים.

ד"ר נאום נווה, נשיא האגודה ומרצה במחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים  פתח את הכנס וברך את באי הכנס ואת פרופ' חנה דודיוק, ראש המחלקה להנדסת פולימרים ופלסטיקה אשר גם מרצה בכנס  "פרופ' חנה דודיוק מייצגת נאמנה את הקשר ההדוק בין האקדמיה שמפרה ותורמת לתעשייה חדשנית ". לאחר מכן, מר אורן הרמבם מהתאחדות התעשיינים נשא גם הוא דברי הפתיחה לפני תחילת ההרצאות של מרצים מובילים בתחומם, המיישמים חדשנות טכנולוגית אשר באה לידי ביטוי בפיתוחים ומוצרים פורצי דרך, לחלקם אין שני בעולם. החגיגה המשיכה בערב מיוחד שערכה המחלקה על גג הבניין ובו התכנסו בוגרים, סטודנטים וסגל המחלקה כדי לדבר על קורות המחלקה ותרומתה לתעשייה הישראלית. 

פלסטיק פנטסטיק! ››

הכנס מתקיים בשנת ה־70 למדינה, והחגיגה כפולה כי פרופ' חנה דודיוק, ראש המחלקה להנדסת פולימרים ופלסטיקה בשנקר ואחת ממקימיה לפני כמחצית יובל שנים, גם חוגגת 70. פרופ' דודיוק הייתה נשיאת האגודה בשנים 1998-2000, וב־2013 הוענקה לה חברות כבוד של האגודה. היא פועלת כל השנים לחזק את הקשר בין התעשייה והאקדמיה והכנס הינו הזדמנות מצוינת להוקיר את פועלה  והישגיה יוצאי הדופן. חלק מהמרצים בכנס הם תלמידיה אשר השתלבו בחברות מובילות במשק והגיעו לעמדות מפתח.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>