מלגות הצטיינות ע"ש אריאלה מריאן ז"ל הוענקו ל-3 סטודנטים משנה ג' מהמחלקה להנדסת פלסטיקה

במסגרת הכנס השנתי לזכרה של אריאלה מריאן, שנערך ב-23 בנובמבר במלון "דן כרמל" בחיפה, הוענקו מלגות הצטיינות בסך 5,000 ש"ח לסטודנטים שנה ג' אבישג מזרחי, חן שיין ודניאל ענבי.

אריאלה - בתו של התעשיין שלמה מריאן, מבעלי "מריאן פלסט" - נספתה בתאונת דרכים לפני 19 שנה. משפחתה החליטה להקים קרן מיוחדת לזכרה, שמטרתה תמיכה בסטודנטים מצטיינים וקידום תשתית טכנולוגית ללימודי הנדסת פלסטיקה.

בכנס השתתפו למעלה מ-120 בכירים באקדמיה ובתעשייה, בהם מנכ"לים של חברות מובילות במשק, מנהלי פיתוח ומפתחים בכירים. דיקן הפקולטה להנדסה, פרופ' שמואל קניג, פתח את האירוע בדברים לזכרה של אריאלה וסקר את הרכב הקרן ומטרותיה. לפני שהחל שלב חלוקת המלגות, הוענקו תעודות הוקרה ל-20 (!) החברות התורמות לקרן.

את החלק המקצועי של הכנס פתחה ד"ר אניטה וקסמן, מנהלת המו"פ של כרמל אולפינים, שסקרה את "השינויים והמגמות בתעשיית הפלסטיקה". פייר גו'רלט, מחברת "תרכובות ברום" ניתח את כיווני התרומה לבטיחות ולסביבה של מעכבי בעירה לפולימרים.

מאיר כרמי, בוגר המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר משנת 2010, הרצה על פרויקט הגמר שלו ושל עידו אופנבך בנושא "חומרים משורייני סיבים בהזרקה". בתוך כך, הציג עוזי קלברמן מ"אפא טכנולוגיות" את הגישה הכוללת של " פלסטיקה בראי הסביבה" וחנן אנדרמן מ"אינסיס פלסט" חתם את הכנס בהרצאה על "הדרך ליצור מוצר מצויין".

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים