ספרו החדש של ד"ר יואל פרל - מרצה במחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה - יושק באירוע חגיגי בתל-אביב

מהם התנאים לאהבה? האם היא בגדר השתקפות של העצמי, או משהו 'אחר' לגמרי? מהי שותפות אמיתית וכיצד היא מתירה מקום לניפרדות? שאלות קיומיות אלו עומדות במרכז ספרו החדש של ד"ר יואל פרל - מרצה במחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה - המלווה ענף בודד בחיפושיו אחר מקום לגדילה ואהבה.

ספרו של פרל - "טיפוסשלצמח" - מזמין את הקוראים ללוות את גיבורו בסדרת מפגשים מרתקים, דרכם הוא מגלה את האפשרויות הגלומות בשדה האהבה. יחד עם ציוריה העדינים של דורית רינגרט, הוא מגיש בלדה מאויירת מרגשת ומעמיקה, שעוסקת ברגש האנושי הנשגב מכולם. 

  • הספר "טיפוסשלצמח" יושק באירוע חגיגי ב"קפה נחמה" בתל-אביב (אחד העם 144) ביום ראשון, ה-14.05.17, בשעה 21:00. יחד עם פרל ישתתפו וישוחחו: ד"ר ענר גוברין, ד"ר אריק גלסנר וגב' אורית גרינגרט.

פרל הוא פסיכותרפיסט וד"ר לפילוסופיה, המטפל בגישה פסיכו־דינאמית עם אוריינטציה פנומנולוגית־אקזיסטנציאליסטית. מטפל במרכז לבריאות הנפש בהרצליה ובקליניקה פרטית בתל־אביב ומלמד פילוסופיה ופסיכואנליזה בשנקר, במרכז ויניקוט לפסיכותרפיה ובסמינר הקיבוצים. ב־2011 יצא לאור ספרו "שאלה של זמן", בהוצאת "פרשנות ותרבות" של אוניברסיטת בר־אילן, שיצא לאור באנגלית בהוצאת Brill וזכה להכרה בינלאומית. 

בראש העמוד: ציור של דורית רינגרט מכריכת הספר "טיפוסשלצמח" (יח"צ)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים