תלמידי המחלקה לעיצוב אופנה נפגשו עם מנכ"ל חברת Nudie Jeans

מנכ״ל חברת Nudie Jeans, פאלה שטיינברג, הגיע אתמול לשנקר במסגרת שיתוף פעולה בין החברה לקורס ג׳ינס־קיימות שמתקיים במחלקה לעיצוב אופנה – בהנחייה העיצובית של מאיה ארזי והטכנית של אופיר איבגי – בתיווכה של רשת סטורי, יבואנית נודי ג׳ינס בישראל.

לאחר שהסטודנטים הציגו בפני שטיינברג את הפרשנות העכשווית שלהם לג׳ינס – תוך שהם משתמשים בג׳ינסים משומשים, ובתרומה של 120 מ׳ של מטרים של דנים 100% אורגני של החברה – העיצוב המחודש של שיר כהן לחיג׳אב נבחר כזוכה. כהן תטוס לסטודיו של נודי ג׳ינס בשבדיה ותיפגש עם המעצבת הראשית של המותג. 

שיר כהן ופאלה שטיינברג (צילום: אחיקם בן יוסף)

למקום השני הגיעה אורי שרייבר, שזכתה בשוברי קנייה באתר של נודי בסך 500$, ובמקום השלישי נבחרה נועה טרלובסקי, שתקבל שוברי קניה ברשת סטורי בסך 1,500 ש״ח. שרייבר התמקדה בבעיית חוסר הפרטיות שמאפיינת את המאה ה־21. ״ג׳ינס הוא בדיוק כמו האינטרנט״, היא אומרת. ״אי אפשר למחוק ממנו את העבר שלך והוא צובר את החיים עליו. בפרוייקט זה בחרתי אדם רנדומלי והקבלתי את המידע שאני יודעת עליו למידע שאני יודעת על הג׳ינס.

צילום: אחיקם בן יוסף

נועה טרלובסקי שהגיעה למקום השלישי נתקלה בפורום יהדות באינטרנט בשאלה מה הדין של ג׳ינס עם קרעים? ״מוטב להיות צנוע, עניו ונורמלי ולא להתעסק בהבלים״, ענה לו הרב. כתגובה היא שואלת מי קובע מה נורמלי ומה לא, תוך שהיא שואבת השראה מהגלביה של הרב עובדיה יוסף ומסיפורו הקצר של מאיר אריאל, ״הדשא של השכן״.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים